[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Uvex Onyx Carbon testy na torze

Stefan Bradl testuje nowy kask, który już w przyszłym sezonie ma szanse trafić na sklepowe półki.


Uvex Onyx Carbon jest nowym kaskiem typowo wyścigowym. Dobrą wiadomością dla miłośników replik jest to, że od przyszłego sezonu kask będzie dostępny w normalnej sprzedaży, w cenie ok. 600 euro. 


W Uvexie przede wszystkim  zmieniono tylny kształt skorupy i wyściółki. Teraz jest ona mocniej podcięta, dzięki czemu zawodnicy mogą jeszcze lepiej schować się za owiewką. Linia szyby motocykla i kasku jest też czystsza aerodynamicznie, co pozwoli minimalnie zwiększyć prędkość i ukraść kolejne części sekundy na okrążeniu. Wewnętrzna wyściółka jest wypinana, co ułatwi jej pranie, a system wentylacji został zaprojektowany od nowa. W Uvexie sporo uwagi poświęcono detalom. I tak na przykład, zapięcie typu D nie jest wykonane ze stali tylko z tytanu.

Zobacz również:
Takie okazje nie zdarzają się często. Firma Harley-Davidson wpadł na pomysł kampanii adresowanej do świeżo upieczonych motocyklistów, jak i tych którzy swoje motocyklowe prawko zrobili po maju ubiegłego roku. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA