[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Uwaga zmiany!

Dla wszystkich miłośników włóczenia się na beemkach po poligonie drawskim mamy dwie ważne informacje. 

Po pierwsze impreza zmieniła swoja nazwę. Piata edycja BMW Motocykl Challenge była ostatnią pod starą nazwą. Od tego roku impreza nazywa się BMW Trophy. Na szczęście formuła imprezy pozostaje niezmieniona. Miłośnicy turystyki mogą poszaleć na drogach wokół największego czynnego poligonu. Twardziele, mogą zmierzyć się z czołówkami, drogami zaoranymi przez ciężki wojskowy sprzęt i przeprawami przez rzeki. 

REKLAMA
Pod drugie, już dzisiaj zarezerwujcie sobie ostatni tydzień wakacji 27-28 sierpnia. Wtedy właśnie odbędzie się ekstremalna jazda z bazą na GS Island.
Więcej na:  www.gstrophy.pl
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij