Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Uwaga zmiany!

Dla wszystkich miłośników włóczenia się na beemkach po poligonie drawskim mamy dwie ważne informacje. 

Po pierwsze impreza zmieniła swoja nazwę. Piata edycja BMW Motocykl Challenge była ostatnią pod starą nazwą. Od tego roku impreza nazywa się BMW Trophy. Na szczęście formuła imprezy pozostaje niezmieniona. Miłośnicy turystyki mogą poszaleć na drogach wokół największego czynnego poligonu. Twardziele, mogą zmierzyć się z czołówkami, drogami zaoranymi przez ciężki wojskowy sprzęt i przeprawami przez rzeki. 

Pod drugie, już dzisiaj zarezerwujcie sobie ostatni tydzień wakacji 27-28 sierpnia. Wtedy właśnie odbędzie się ekstremalna jazda z bazą na GS Island.
Więcej na:  www.gstrophy.pl
Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij