[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

V-Maxy do serwisu!

Każdy właściciel Yamahy V-Max bez względu na to czy jest to motocykl sprowadzony czy kupiony w polskim salonie powinien skontaktować się z autoryzowanym serwisem Yamahy.
yamaha-v-max-2009-1024-07.jpg

Yamamha ogłosiła akcję serwisową dla potężnych V-maxów. W ramach tej akcji bezpłatnej wymianie podlegają pompy oleju. Akcja dotyczy tylko pewnej partii motocykli z określonego zakresu numerów VIN. Jeśli więc jesteś posiadaczem V-Maxa (sprowadzonego czy też kupionego w polskim salonie) skontaktuj się z najbliższym autoryzowanym serwisem Yamahy. Listę serwisów znajdziesz na www.yamaha-motor.pl

REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij