REKLAMA

V runda w Koszalinie

Puchar Polski skuterów tym razem zawitał do Koszalina na tamtejszy kartodrom.

18-19 lipca zawodnicy Pucharu Polski skuterów ścigali się na torze kartingowym w Koszalinie. Sobota przywitała ich deszczem i na treningi musieli wyjechać na oponach deszczowych, jednak po kilku godzinach wypogodziło się i już do samego wieczora pogoda się utrzymała. W rezultacie treningi kwalifikacyjne odbyły się w sprzyjających warunkach.
Niedzielny wyścigi to jak zwykle emocjonujące pojedynki między czołowymi zawodnikami.
W klasie Amator niepodzielnie panował Marcin Matysiak, który w obu biegach pokonał Krzysztofa Żyłę i Tomasza Nostera. Czwarty był debiutant Bartosz Gajda.
Wyścigi klasy 2 to popis Michała Adamiszyna - zwyciężył oba biegi. Za nim dojechali: Dariusz Beszterda, Tomasz Noster, Paweł Tomaszewski, Natali Florek i Szymon Urbaniak.
Wiele emocji przyniosły wyscigi klasy 3 gdzie jak zwykle o najwyższe pozycje walczyli Jerzy Mieloch Jr. (ostatecznie zwyciężył w obu biegach), Jerzy Mieloch Sr. (trzeci i drugi), oraz Szymon Rajczak (w pierwszym i drugim biegu był drugi jednak w drugim został ukarany 20 karą za jump start). Dalej był Adamiszyn, Matysiak, Karczewski, Nawrocki i Żyła.

Kolejna runda PP odbędzie sie 15 sierpnia w Starym Kisielinie koło Zielonej Góry.zobacz galerię

Zobacz również:
Któż zrozumie artystów? Owszem, sztuka może i nawet czasem powinna szokować, jednak widok przeciętego na pół Ducati 1199 Panigale to dla niektórych zbyt wiele. Tym razem jednak nie było to zwykłe cięcie...
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA