VII runda PP w wyścigach skuterów

Frekwencja zarówno wśród zawodników jak i kibiców podczas tej rundy wyjątkowo nie dopisała. Również pogoda nie sprzyjała rywalizacji. Od poczatku nad kartodromem wisiały deszczowe chmury.

Oba wyścigi klasy amator należały do Marcina Matysiaka z TNT Racing Team, który ostro rywalizował z Krzysztofem Żyłą. W pierwszym biegu Krzysztof zaliczył upadek i musiał wycofać się z wyścigu z powodu defektu skutera. Na drugim miejscu dojechał Tomek Noster a trzeci był Bartosz Łyskawiński. W drugim biegu podium uzupełnili Żyła i ponownie Noster, tym razem na trzecim miejscu.

Klasa druga To rywalizacja między Michałem Adamiszynem, Szymonem Urbaniakiem, Tomkiem Nosterem i Darkiem Beszterdą. Pierwszy wyścig wygrał Szymon niespodziewanie wyprzedzając w końcówce Michała, a trzeci był Noster. Ostra walka w drugim wyścigu wykluczyła z rywalizacji Michała. Po ciężkim boju wygrał Tomek Noster, drugi dojechał Darek Beszterda a Szymon Urbaniak, który musiał pozbierać się z gleby dojechał trzeci.

Klasa trzecia padła łupem Jerzego Mielocha Sr., który pokonał rywali w obu biegach. W pierwszym tuż za nim dojechali kolejno Adamiszyn, Rajczak i Mieloch Jr, a w drugim Rajczak i Adamiszyn zamienili się miejscami a czwarty znów był Jerzy Mieloch Junior.

Ostatnia runda Pucharu Polski odbędzie się 12 września w Radomiu.

zobacz galerię

Zobacz również:
Rafał Sonik zakończył sezon, zajmując drugie miejsce w Abu Dhabi Desert Challenge i plasując się również na drugim miejscu w końcowej klasyfikacji Pucharu Świata FIM.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA