Valentino Rossi: The Doctor - 3 odcinek filmu

Jeśli starasz się wyjaśnić powód długowieczności Valentino Rossiego w MotoGP nie szukaj dalej! Koniecznie zobacz trzecią część filmu o Rossim. Ten odcinek poświęcono jego legendarnemu ranczu leżącemu w okolicach rodzinnego miasta Rossiego - Tavullii.

Monster Energy
Valentino Rossi: The Doctor, odc. 3

The Ranch - Ranczo: nazwa pochodząca od miejsca do treningów i jazdy, tworzonego i zamieszkałego przez stylowych Amerykanów, którzy zasilali wyścigi Grand Prix w latach 80. i wczesnych 90. To miejsce jest talizmanem Rossiego, pomagającym mu utrzymać zapał do jazdy oraz umiejętności wyścigowe na mistrzowskim poziomie. Przez ostatnie cztery lata wiele zmieniło się w kryjówce Rossiego, która stała się kuźnią młodych talentów, znaną pod nazwą VR46 Academy.

Udajemy się do Tavullii, by zobaczyć jak Ranczo wygląda obecnie. Ziemie wykupione przez ojca Valentino Rossiego - Graziano - zyskały blasku, organizowane są na nich grille, wyścigi i odwiedzają je najznamienitsi zawodnicy motosportu. Bliski krąg znajomych Rossiego bada znaczenie udogodnień i istotność tego miejsca nie tylko w karierze Rossiego, ale także innych zawodników i całego świata wyścigów.

Zobacz również:
REKLAMA