[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Valentino Rossi: The Doctor - 3 odcinek filmu

Jeśli starasz się wyjaśnić powód długowieczności Valentino Rossiego w MotoGP nie szukaj dalej! Koniecznie zobacz trzecią część filmu o Rossim. Ten odcinek poświęcono jego legendarnemu ranczu leżącemu w okolicach rodzinnego miasta Rossiego - Tavullii.

Valentino Rossi: The Doctor, odc. 3

The Ranch - Ranczo: nazwa pochodząca od miejsca do treningów i jazdy, tworzonego i zamieszkałego przez stylowych Amerykanów, którzy zasilali wyścigi Grand Prix w latach 80. i wczesnych 90. To miejsce jest talizmanem Rossiego, pomagającym mu utrzymać zapał do jazdy oraz umiejętności wyścigowe na mistrzowskim poziomie. Przez ostatnie cztery lata wiele zmieniło się w kryjówce Rossiego, która stała się kuźnią młodych talentów, znaną pod nazwą VR46 Academy.

Udajemy się do Tavullii, by zobaczyć jak Ranczo wygląda obecnie. Ziemie wykupione przez ojca Valentino Rossiego - Graziano - zyskały blasku, organizowane są na nich grille, wyścigi i odwiedzają je najznamienitsi zawodnicy motosportu. Bliski krąg znajomych Rossiego bada znaczenie udogodnień i istotność tego miejsca nie tylko w karierze Rossiego, ale także innych zawodników i całego świata wyścigów.

zobacz galerię

Zobacz również:
Andrea Dovizioso i Danilo Petrucci zaprezentowali w Bolonii nowe motocykle zespołu Mission Winnow Ducati Corse. Zmiany subtelne ale efektowne.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA