Valentino Rossi: The Doctor - film

Chyba każdy fan motocykli kojarzy nazwisko Valentino Rossi. Dla większości jest on ikoną wyścigów, ale jak wygląda życie z jego punktu widzenia?

Yamaha
MotoGP 2016: Valentino Rossi wygrywa w Jerez de la Frontera!

Radzenie sobie z ogromnymi oczekiwaniami, ciągłym błyskiem fleszy, krytyką i nieustanną presją – to wszystko towarzyszy włoskiemu zawodnikowi, którego imię oraz numer znaczą dla milionów fanów na całym świecie dużo więcej niż tylko "szybki facet na motocyklu".
"Valentino Rossi: The Doctor" to nowa, 5-odcinkowa seria, nagrywana przez sześć miesięcy – historia jednego z największych nazwisk w światowym sporcie opowiedziana przez samego 9-krotnego Mistrza Świata oraz przez osoby z jego najbliższego otoczenia.
Wraz z 37-letnim zawodnikiem udacie się w podróż po ulicach Tavullii, zajrzycie za kulisy biznesu o nazwie VR|46, wskoczcie w kocioł szaleństwa na Grand Prix w Mugello, udacie się do świątyni Yamahy, a także odwiedzicie oazę spokoju, jaką jest Ranczo Rossiego. Poznacie osobowości oraz pomysły, które ukształtowały bohatera wyścigów motocyklowych.

Pierwszy odcinek serii na kanał YouTube Monster Energy załaduje sam Vale już w najbliższy czwartek (5 maja), podczas otwarcia weekendu wyścigowego Monster Energy Grand Prix Francji. Póki co zerknijcie na trailer:

Zobacz również:
REKLAMA