Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Valentino Rossi: The Doctor - film

Chyba każdy fan motocykli kojarzy nazwisko Valentino Rossi. Dla większości jest on ikoną wyścigów, ale jak wygląda życie z jego punktu widzenia?

MotoGP 2016: Valentino Rossi wygrywa w Jerez de la Frontera!

Radzenie sobie z ogromnymi oczekiwaniami, ciągłym błyskiem fleszy, krytyką i nieustanną presją – to wszystko towarzyszy włoskiemu zawodnikowi, którego imię oraz numer znaczą dla milionów fanów na całym świecie dużo więcej niż tylko "szybki facet na motocyklu".
"Valentino Rossi: The Doctor" to nowa, 5-odcinkowa seria, nagrywana przez sześć miesięcy – historia jednego z największych nazwisk w światowym sporcie opowiedziana przez samego 9-krotnego Mistrza Świata oraz przez osoby z jego najbliższego otoczenia.
Wraz z 37-letnim zawodnikiem udacie się w podróż po ulicach Tavullii, zajrzycie za kulisy biznesu o nazwie VR|46, wskoczcie w kocioł szaleństwa na Grand Prix w Mugello, udacie się do świątyni Yamahy, a także odwiedzicie oazę spokoju, jaką jest Ranczo Rossiego. Poznacie osobowości oraz pomysły, które ukształtowały bohatera wyścigów motocyklowych.

Pierwszy odcinek serii na kanał YouTube Monster Energy załaduje sam Vale już w najbliższy czwartek (5 maja), podczas otwarcia weekendu wyścigowego Monster Energy Grand Prix Francji. Póki co zerknijcie na trailer:

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij