[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Valentino Rossi gra dla WOŚP

Valentino Rossi, 9-krotny mistrz świata MotoGP, już po raz szósty wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przekazuje czapkę ze swoim autografem. Dołącz do licytacji!

Rossi wraca na Aragon 2017 Rossi wraca na Aragon 2017

Valentino Rossi tradycyjnie udzielił wsparcia Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy z wielką radością. W tym roku na czapce znajduje się dedykacja „FOR WOŚP 2018” oraz autograf mistrza.

Żaden fan wyścigów motocyklowych i MotoGP nie przejdzie obojętnie obok takiego gadżetu. To wyjątkowa pamiątka!

Razem z Valentino liczymy na Twoje wsparcie i hojność przy składaniu oferty na aukcji http://aukcje.wosp.org.pl/czapka-z-autografem-od-valentino-rossi-vr46-46-i5951710

REKLAMA

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w 14 stycznia 2018 roku. Jego celem jest pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych – powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP.

zobacz galerię

Zobacz również:
Hiszpanski designer Marc Graells Ballve wpadł na bardzo i oryginalny pomysł na zabezpieczenie skutera przed złodziejami. Projekt ma symbol 486 i przypomina pancernika.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA