REKLAMA

Valentino Rossi gra dla WOŚP

Valentino Rossi, 9-krotny mistrz świata MotoGP, już po raz szósty wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przekazuje czapkę ze swoim autografem. Dołącz do licytacji!

Rossi wraca na Aragon 2017 MotoGP
Rossi wraca na Aragon 2017

Valentino Rossi tradycyjnie udzielił wsparcia Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy z wielką radością. W tym roku na czapce znajduje się dedykacja „FOR WOŚP 2018” oraz autograf mistrza.

Żaden fan wyścigów motocyklowych i MotoGP nie przejdzie obojętnie obok takiego gadżetu. To wyjątkowa pamiątka!

Razem z Valentino liczymy na Twoje wsparcie i hojność przy składaniu oferty na aukcji http://aukcje.wosp.org.pl/czapka-z-autografem-od-valentino-rossi-vr46-46-i5951710

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w 14 stycznia 2018 roku. Jego celem jest pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych – powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP.

zobacz galerię

Zobacz również:
Ponad połowa badanych przez Bikesure motocyklistów chciałaby przesiąść się na motocykl elektryczny lub już to zrobiła. Obok powodów ekonomicznych, respondenci wskazywali także lepszą dostępność momentu obrotowego.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA