[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Valentino Rossi gra dla WOŚP

Valentino Rossi, 9-krotny mistrz świata MotoGP, już po raz szósty wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przekazuje czapkę ze swoim autografem. Dołącz do licytacji!

Rossi wraca na Aragon 2017 Rossi wraca na Aragon 2017

Valentino Rossi tradycyjnie udzielił wsparcia Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy z wielką radością. W tym roku na czapce znajduje się dedykacja „FOR WOŚP 2018” oraz autograf mistrza.

Żaden fan wyścigów motocyklowych i MotoGP nie przejdzie obojętnie obok takiego gadżetu. To wyjątkowa pamiątka!

Razem z Valentino liczymy na Twoje wsparcie i hojność przy składaniu oferty na aukcji http://aukcje.wosp.org.pl/czapka-z-autografem-od-valentino-rossi-vr46-46-i5951710

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w 14 stycznia 2018 roku. Jego celem jest pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych – powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP.

zobacz galerię

Zobacz również:
Z okazji 30 lat istnienia Inter Cars SA, firma wydała okolicznościowy kalendarz motocyklowy, a jeden z egzemplarzy może trafić również do Ciebie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij