[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

Valentino Rossi gra dla WOŚP!

Gratka dla fanów Doctora! Teraz łatwo możesz zdobyć czapkę z autografem dziewięciokrotnego mistrza świata - wystarczy, że zagrasz dla WOŚP i weźmiesz udział w licytacji.

Valentino Rossi gra dla WOŚP.

Valentino Rossi złożył autograf na jednej z czapek ze swojej kolekcji i przekazał ją na aukcję WOŚP. To już czwarta taka akcja zorganizowana przez importera ciuchów VR46 - PowerTeam. Tym razem Valentino dodał specjalną dedykację “FOR WOŚP 2016” co uczyniło czapkę jeszcze bardziej wyjątkową dla polskich fanów. Rossi bardzo ciepło się wypowiada o polskich fanach, ceni również akcję Wielkiej Orkierstry Świątecznej Pomocy, więc chętnie i z radością podpisał czapkę. 
Aukcja rusza już jutro (piątek, 8.01), a więcej informacji i bezpośredni link znajdziecie na www.vr46racing.pl/wosp-2016-pm-12.html


zobacz galerię

Zobacz również:
Jako że dziewczyny Eicmy cieszyły się waszym sporym zainteresowaniem, przygotowaliśmy drugą porcję smakowitych zdjęć z dziewczynami upiększającymi stoiska światowych producentów. Uff! Gorąco!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij