[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Valentino Rossi gra dla WOŚP!

Gratka dla fanów Doctora! Teraz łatwo możesz zdobyć czapkę z autografem dziewięciokrotnego mistrza świata - wystarczy, że zagrasz dla WOŚP i weźmiesz udział w licytacji.

Valentino Rossi gra dla WOŚP.

Valentino Rossi złożył autograf na jednej z czapek ze swojej kolekcji i przekazał ją na aukcję WOŚP. To już czwarta taka akcja zorganizowana przez importera ciuchów VR46 - PowerTeam. Tym razem Valentino dodał specjalną dedykację “FOR WOŚP 2016” co uczyniło czapkę jeszcze bardziej wyjątkową dla polskich fanów. Rossi bardzo ciepło się wypowiada o polskich fanach, ceni również akcję Wielkiej Orkierstry Świątecznej Pomocy, więc chętnie i z radością podpisał czapkę. 
Aukcja rusza już jutro (piątek, 8.01), a więcej informacji i bezpośredni link znajdziecie na www.vr46racing.pl/wosp-2016-pm-12.html


zobacz galerię

Zobacz również:
Nie musisz mieć dziennikarskiego wykształcenia ani milinów kilometrów nawiniętych na koła. Musisz natomiast mieć zapał do pracy, być czynnym motocyklistą lub motocyklistką, mieć dar lekkiego pisania oraz interesować się wszystkim co wiąże się z motocyklami.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA