[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Verva Street Racing

Verva Street racing to megaimpreza dla wszystkich fanów motoryzacji. W tym roku oprócz wuelu supersamochodów będziemy mogli obejrzeć bardzo nietypowe wydarzenie.

Do rywalizacji w ulicznym wyścigu staną dwa demony prędkości. Specjalnie na tą okazję sprowadzone potwornie mocne BMW M3 GT2 startujące w wyścigach LeMans zmierzy się w wyścigu ulicznym z najmocniejszym seryjnie produkowanym motocyklem sportowym czyli BMW S 1000 RR, za sterami którego siądzie Andrzej Pawelec. BMW M3 GT2 dysponuje mocą około 500 KM i rozpędza się do prędkości 300 km/h. S 1000 RR nie pozostaje dłużne z prawie 200 konnym silnikiem. Kto wygra ten wyścig na ulicach Warszawy? Przekonamy się dopiero 21 sierpnia. Więcej informacji o trasie i biletach na www.vervastreetracing.pl

REKLAMA


Zobacz również:
Targi Warsaw Motorcycle Show 2018 to nie tylko najnowsze motocykle, ale też piękne dziewczyny. Zobacz galerię zdjęć hostess, które można było spotkać w Ptak Expo. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij