Verva Street Racing za nami.

Atrakcje pokazane w trakcie drugiej już edycji Verva Street Racing, która odbyła się w Warszawie w miniona sobotę z pewnością zaspokoiły nawet największego fana motoryzacji.

Pojazdy poruszały się po specjalnie przygotowanym torze między Placem Piłsudskiego, a Placem Teatralnym. Wśród nich były maszyny reprezentujące DTM, Formułę 3, Porsche Supercup, wyścigi Super Moto. Zaś za sterami samochód Briana Vickersa z serii NASCAR zasiadł Tomek Kuchar.

Przybyli również goście specjalni – legendy rajdu Dakar: Marc Coma oraz Cyril Despre, którzy zaproszeni zostali przez swoich kolegów z Orlen Teamu. „To moja pierwsza wizyta w Polsce i widzę, że jest tu wielu ludzi podchodzących do sportów motorowych z dużą pasją” powiedział Coma w trakcie udzielanego wywiadu. „Polska kojarzyła mi się zawsze z moim dobrym kolegą Tadkiem Błażusiakiem. Po tej wizycie skojarzeń z pewnością będzie jeszcze więcej” dodał Cyril Despres.Uznanie zdobyli także zawodnicy Red Bull X-Fighters Jams, którzy wykonali świetny pokaz Freestyle Motocrossu. Po zakończeniu pokazu reprezentant Południowej Afryki, Nick De Wit zaprosił wszystkich do Poznania gdzie 6 sierpnia odbędzie się polska edycja światowej serii Red Bull X-Fighters 2011.Zobacz również:
REKLAMA