[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Verva Street Racing za nami.

Atrakcje pokazane w trakcie drugiej już edycji Verva Street Racing, która odbyła się w Warszawie w miniona sobotę z pewnością zaspokoiły nawet największego fana motoryzacji.

Pojazdy poruszały się po specjalnie przygotowanym torze między Placem Piłsudskiego, a Placem Teatralnym. Wśród nich były maszyny reprezentujące DTM, Formułę 3, Porsche Supercup, wyścigi Super Moto. Zaś za sterami samochód Briana Vickersa z serii NASCAR zasiadł Tomek Kuchar.

Przybyli również goście specjalni – legendy rajdu Dakar: Marc Coma oraz Cyril Despre, którzy zaproszeni zostali przez swoich kolegów z Orlen Teamu. „To moja pierwsza wizyta w Polsce i widzę, że jest tu wielu ludzi podchodzących do sportów motorowych z dużą pasją” powiedział Coma w trakcie udzielanego wywiadu. „Polska kojarzyła mi się zawsze z moim dobrym kolegą Tadkiem Błażusiakiem. Po tej wizycie skojarzeń z pewnością będzie jeszcze więcej” dodał Cyril Despres.

REKLAMAUznanie zdobyli także zawodnicy Red Bull X-Fighters Jams, którzy wykonali świetny pokaz Freestyle Motocrossu. Po zakończeniu pokazu reprezentant Południowej Afryki, Nick De Wit zaprosił wszystkich do Poznania gdzie 6 sierpnia odbędzie się polska edycja światowej serii Red Bull X-Fighters 2011.zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij