[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Vision, Forza i SH 125 - lekka kawaleria Hondy

Z myślą o kolejnym sezonie Honda zmieniła trzy ważne maszyny ze swej skuterowej oferty. Chodzi o modele Vision, Forza 125 oraz SH125i.

 Na fali zmian przed kolejnym sezonem inżynierowie Hondy popracowali też nieco nad skuterami. Vision został wyposażony w dopracowany silnik Hondy typu eSP, w którym podkręcono osiągi i dostępność mocy i momentu obrotowego w całym zakresie.

Przy okazji zmieniono też w nim podłogi i położenie stóp, co razem z przebudowanym przodem maszyny wpływa korzystnie na poziom komfortu. Zwłaszcza, że poprawiono także zawieszenia i hamulce.

 Z kolei model Forza 125, reprezentujący segment Premium dostał dodatkowe wyposażenie podkreślające jego luksusowy charakter: system Smart Key, poprawione zawieszenie tylne oraz opony Michelin City Grip.

System Smart Key trafił także do toczącego się na dużych kołach modelu SH125i. Maszyna dostała także przednie i tylne lampy LED, ładowarkę do telefonów i zwiększona przestrzeń bagażową.

zobacz galerię

Zobacz również:
Po 116 latach Harley-Davidson przełamuje tradycję i chwali się pierwszym seryjnym motocyklem elektrycznym - LiveWire. Tak oto na naszych oczach tworzy się historia.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA