REKLAMA

Vision, Forza i SH 125 - lekka kawaleria Hondy

Z myślą o kolejnym sezonie Honda zmieniła trzy ważne maszyny ze swej skuterowej oferty. Chodzi o modele Vision, Forza 125 oraz SH125i.

 Na fali zmian przed kolejnym sezonem inżynierowie Hondy popracowali też nieco nad skuterami. Vision został wyposażony w dopracowany silnik Hondy typu eSP, w którym podkręcono osiągi i dostępność mocy i momentu obrotowego w całym zakresie.

Przy okazji zmieniono też w nim podłogi i położenie stóp, co razem z przebudowanym przodem maszyny wpływa korzystnie na poziom komfortu. Zwłaszcza, że poprawiono także zawieszenia i hamulce.

 Z kolei model Forza 125, reprezentujący segment Premium dostał dodatkowe wyposażenie podkreślające jego luksusowy charakter: system Smart Key, poprawione zawieszenie tylne oraz opony Michelin City Grip.

System Smart Key trafił także do toczącego się na dużych kołach modelu SH125i. Maszyna dostała także przednie i tylne lampy LED, ładowarkę do telefonów i zwiększona przestrzeń bagażową.

zobacz galerię

Zobacz również:
Harley-Davidson Pan America może nie jest najpiękniejszym motocyklem na świecie, ale z całą pewnością nie jest ani gruby, ani powolny. Przy wadze 228 kg i mocy 150 KM może okazać się prawdziwym dzikiem pustyni!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA