[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

W Gdańsku otwarto nowy salon i serwis MV Agusty

Dobre wieści dla fanów MV Agusty z północnej Polski. W związku z rozpoczęciem współpracy MV Agusta Poland z firmą Motocykle 3city, maszyny z włoskiego Varese będzie można kupić i serwisować także w Trójmieście.

Wraz z nowym importerem Marka MV Agusta wróciła w zeszłym roku do Polski i buduje sieć serwisów i dealerów. Nowym punktem na tej mapie jest Trójmiasto, gdzie w salonie MV Agusta Gdańsk Motocykle 3city można znaleźć pełną ofertę firmy – motocykle, części i akcesoria oraz autoryzowany serwis. Ekipa z Gdańska z rynkiem motocyklowym związana jest od kilkunastu lat. Oprócz pełnej oferty sprzedażowej i serwisowej, w sezonie dla klientów dostępne będą motocykle testowe. Tak więc jeżeli chcecie poznać nową serię MV Agusta Rosso, mocnego Brutale 1000 RR, luksusowego Turismo Veloce, Dragstera 800 RR, Superveloce 800 czy któryś z motocykli wyścigowych z serii F3, koniecznie odwiedźcie salon przy ulicy Grunwaldzkiej 491 w Gdańsku.


zobacz galerię

Zobacz również:
Kupiłeś motocykl, skuter, quada lub inny pojazd Yamahy z salonu i kończy ci się gwarancja? Yamaha przedłuży ją o dodatkowe trzy miesiące w związku z epidemią koronawirusa.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA