Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

W Toruniu będzie imprezka

Firmy Wilmat Motocykle zaprasza wszystkich motocyklistów na swoje 20 urodziny, które rozpoczną się 3 maja o godzinie 11.00 na terenie salonu Suzuki Wilmat przy ul. Gdańskiej 22 w Toruniu.

W programie miedzy innymi koncert zespołu Wilmat Band oraz legendy polskiej muzyki rockowej – kapeli MECH! Jak co roku czeka też poczęstunek i wiele konkursów z cennymi nagrodami (akcesoria motocyklowe), wiele niespodzianek i konkurs na najtwardszego motocyklistę na prawdziwym byku! Wszyscy motocykliści mile widziani! Zobacz też http://www.wilmat.pl/

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ