[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

W dziesiątkę?

Andrzej Chmielewski, podopieczny zespołu Trasimeno i otoMoto.pl, w tym sezonie zdobył 39 punktów. To pozwoliło mu zająć 9. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Andrzej ma niezłą motywację do walki, ponieważ dziesiąty w generalce Holender Joey Litjens traci do niego zaledwie jeden punkt. Z awansem jest większy problem, bo 8. Stefan Kerschbaumer zdobył aż 70. punktów. Nie będzie łatwo, bo pech przez ostatnie dwie rundy nie odpuszczał. W Imoli ucierpiała cała klasa Superstock 600. Najpierw z powodu zanieczyszczeń toru odwołano jeden z dwóch wolnych treningów. Mało tego do niedzielnej rywalizacji zawodnicy wystartowali z dwugodzinnym opóźnieniem spowodowanym przerwaniem wcześniejszego wyścigu klasy Super Sport. Andrzej dojechał 15. i do swojego konta mógł dopisać jeden punkt. Z kolei tydzień później w Magny Cours Chmielewski w czasie kwalifikacji zaliczył glebę. Przez to startował dopiero z 19. pozycji. Mimo to walczył jak lew i dowiózł do mety trzy punkty.


„Wyjeżdżam na ostatni w tym sezonie wyścig do portugalskiego Portimao. Nigdy tam nie jeździłem, ale słyszałem, że to super techniczny i zarazem szybki tor. Już nie mogę się
doczekać:). Pogoda w Polsce niestety nie sprzyja jeździe, ale mam nadzieję, że w Portugalii będzie ciepło i będę mógł sie zapoznać z torem na suchej nawierzchni. Teraz jestem 9. w klasyfikacji generalnej i dam z siebie wszystko, żeby utrzymać tę pozycję.” – można przeczytać na blogu Andrzeja. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!
Relację z wyścigu będzie można zobaczyć na antenie Sport Klubu w niedzielę 25.10 o godz. 15.30. Zapraszamy.

zobacz galerię

Zobacz również:
Na trudnej kamienistej trasie etapu 3 karty rozdawali zawodnicy na Hondach z Rickym Brabecem na czele. Cieszy postawa motocyklistów ORLEN Team, których sklasyfikowano w top 20.!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA