REKLAMA

W najbliższym numerze - Ducati Multistrada 950

Najbliższy numer już w piątek w sprzedaży, a w nim jako jedni z pierwszych testujemy nową, "małą" Multistradę podczas światowej prezentacji na Wyspach kanaryjskich.

Ducati Multistrada 950 Ducati
Ducati Multistrada 950, światowa prezentacja, Fuerta Ventura

"Mała" Multistrada 950 dołączyła do nowości Ducati na rok 2017 podczas wystawy EICMA w Mediolanie. Obok "małego" Monstera 797, Supersporta, Scramblera Desert Sled/Cafe Racer i Monstera 1200 S stanowi rdzeń oferty Ducati w nadchodzącym sezonie. Oczywiście obok najważniejszych, dobrze znanych modeli Scrambler, Multistrada 1200 czy Diavel/XDiavel. Jak spisała się mała Multistrada podczas pierwszych światowych testów na wyspie Fuerta Ventura? Pierwszy test znajdziecie już w najbliższym, lutowym numerze MOTOCYKLA, który już w najbliższy piątek 20 stycznia pojawi się na półkach w kioskach, salonach prasowych i na stacjach benzynowych.

zobacz galerię

Zobacz również:
Kawasaki kończy proces wdrażania motocykla hybrydowego lub nawet całej linii takich jednośladów. Ostatnio producent zgłosił patent dotyczący nazwy E-Boost, która jednoznacznie kojarzy się z wcześniejszymi pracami nad zastosowaniem napędu elektrycznego.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA