W połowie maja startuje BMW GS Challenge Tour!

Poza legendarnym BMW GS Challenge, który odbędzie się we wrześniu bieżącego roku, w sezonie 2021 wystartuje także cykl off-roadowych imprez rozgrzewkowych! Pierwsza z nich zaplanowana jest na 15 maja, i odbędzie się w Częstochowie.

BMW Challenge Tour Częstochowa BMW

Sezon 2021 stanie się wyjątkowy dla każdego fana offroadowych przygód za sterami BMW serii GS. W tym roku odbędzie się nie tylko główna impreza BMW GS Challenge, ale także dodatkowe dni rozgrzewkowe w ramach BMW GS Challenge Tour!

Pierwsza impreza z serii rozegra się już 15 maja w Częstochowie. Organizatorzy – BMW Motorrad Polska oraz Akademia Enduro – zapowiadają energetyczne zastrzyki adrenaliny w kurzu, piachu i błocie!

Plan GS Challenge Tour w Częstochowie
W odróżnieniu od głównego wydarzenia we wrześniu, pierwsze wydarzenie w Częstochowie jest spotkaniem jednodniowym. Po rejestracji organizatorzy zaplanowali przejazd na specjalnie przygotowany teren, gdzie odbędą się trzy czasowe wyzwania:

1) Tor trialowo-techniczny
2) Tor Gymkhana Offroad
3) Niedaleka trasa na punkty orientacyjne

Dużo offroadowej zabawy jest gwarantowane, ale to nie wszystko. Najlepsi otrzymają nagrody, a do tego na miejscu testować będzie można najnowsze modele BMW z serii GS. W planie jest także wspólny lunch.

Wydarzenie jest 1-dniowe, a więc organizator nie przewiduje dalekich przejazdów ani noclegu. Jednak baza wypadowa (i jednocześnie noclegowa dla chętnych) to hotel Scout w Częstochowie. Na GS Challenge Tour w Częstochowie trzeba przygotować pełen zestaw odpowiednich ochraniaczy i odzież na każde warunki, bo na tej imprezie nikt się deszczu nie boi. Koszt uczestnictwa na własnym motocyklu to 299 zł i najlepiej zapisać się szybko, bo limit wynosi 27 uczestników.

Wszelkie szczegóły oraz formularz rezerwacyjny znajdziesz na stronie Akademii Enduro. www.akademiaenduro.pl/pl/imprezy
Facebook: www.facebook.com/BMWGSChallengePolska

 

Zobacz również:
Kamera przednia Mio MiVue M700 to najnowsza propozycja, która dzięki rejestracji w 2k i 60 FPS zagwarantuje nieskazitelne nagrania z każdego przejazdu Twoim motocyklem, skuterem a nawet… hulajnogą.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA