W wakacje czas do szkoły!

Co zrobić, żeby jeździć lepiej, szybciej, bezpieczniej? Odpowiedz na to i wiele innych pytań znajdziecie w naszym wydaniu specjalnym zatytułowanym szkoła jazdy. 
Pewnie szkoła nie wszystkim kojarzy się najlepiej, ale nie pękajcie. Nikogo nie będziemy wsadzali do ławek, ani nie będziemy wystawiali żadnych ocen. Po prostu zależy nam na tym, żebyście za każdym razem cało i zdrowo dojeżdżali do domu. Jak to zrobić? Przede wszystkim poprawiając technikę jazdy. W naszej szkole jazdy tłumaczymy jak najskuteczniej hamować, w jaki sposób najbezpieczniej pokonywać zakręty. Nie wiesz jak spakować motocykl na wakacje? Zajrzyj do nas.
Znakomita technika to nie wszystko, dlatego przeprowadziliśmy test systemów zapobiegających blokowaniu kół - czyli ABS-ów. Pokazujemy wam jak działa kontrola trakcji w motocyklu.
Żeby wszyscy za każdym razem trafiali dokładnie do celu, podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy zakupie motocyklowego GPS-u.
A na deser...poradnik jak kupić używany motocykl, tak żeby nie władować się na minę. Przecież zadbany bike, to gwarancja bezpiecznego wyjazdu.
Szkoły jazdy napędzanej przez magazyn Motocykl szukajcie w kioskach i salonach prasowych. Cena tylko 9,99 zł!
Zobacz również:
REKLAMA