[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

WCC zamknięte?

Plota krążaca po internecie głosi, że Jesse James, znany customizer zajmujący się przebudową motocykli i samochodów właśnie zamknął legendarny warsztat West Coast Choppers.

Nie wiem jaki wpływ miały na tą decyzję ostatnie skandale z udziałem samego Jessego ale jest podejrzenie, że zamknięcie warsztatu wiąże się mocno ze sporym spadkiem popularności Jamesa z powodu jego problemów w życiu prywatnym i informacji o romansach jakie trafiły do mediów w Stanach Zjednoczonych. Wiadomość nie jest co prawda potwierdzona i tym bardziej nie wiadomo na jak długo zamknięty został warsztat WCC w Long Beach w Californii. Sklep oraz strona internetowa wydaje się funkcjonować w najlepsze choć ostatnia informacja pochodzi z 13 października i dotyczy nowej dostawy ciuchów WCC.

REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
Pachnące świeżością wydanie magazynu „Motocykl”, czyli nr 03/2019 właśnie trafiło do punktów sprzedaży. Sprawdź co tym razem przygotowaliśmy!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij