REKLAMA

WCC zamknięte?

Plota krążaca po internecie głosi, że Jesse James, znany customizer zajmujący się przebudową motocykli i samochodów właśnie zamknął legendarny warsztat West Coast Choppers.

Nie wiem jaki wpływ miały na tą decyzję ostatnie skandale z udziałem samego Jessego ale jest podejrzenie, że zamknięcie warsztatu wiąże się mocno ze sporym spadkiem popularności Jamesa z powodu jego problemów w życiu prywatnym i informacji o romansach jakie trafiły do mediów w Stanach Zjednoczonych. Wiadomość nie jest co prawda potwierdzona i tym bardziej nie wiadomo na jak długo zamknięty został warsztat WCC w Long Beach w Californii. Sklep oraz strona internetowa wydaje się funkcjonować w najlepsze choć ostatnia informacja pochodzi z 13 października i dotyczy nowej dostawy ciuchów WCC.


zobacz galerię

Zobacz również:
Forsowana przez PiS kontrowersyjna nowelizacja likwidująca prawo do odmowy przyjęcia mandatu wydaje się dziś bez szans na uchwalenie. Ogromna burza, która przetoczyła się w tej sprawie przez media społecznościowe zaskoczyła i wystraszyła posłów.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA