[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

WMMP Tor Słomczyn - trening dla zawodników

Upragniony początek sezonu wyścigowego coraz bliżej, dlatego zawodnicy chcą się należycie do niego przygotować. Niezłą okazją do tego był event zorganizowany na torze w Słomczynie.

Pierwszego czerwca, na Autodromie w Słomczynie, Klub Sportowy SM CRT zorganizował dla zawodników WMMP i WMPP pierwszy w tym roku event motocyklowy. W tym trudnym czasie zawodnicy mogli poczuć się jak na prawdziwej rundzie wyścigowej.

Profesjonalny pomiar czasu zapewniła ekipa Motoresults, znana z Mistrzostw i Pucharu Polski. Na torze rozstawieni byli wirażowi, a całość zabezpieczała wykwalifikowana kadra medyczna. Zadbano również, by wszystko przebiegało zgodnie z wytycznymi dotyczącymi obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.

Podczas imprezy miała miejsce inauguracja nowej klasy wyścigowej: Twin650. Na torze stanęło pięć maszyn tego typu. Pojawienie się nowej kategorii zostało bardzo pozytywnie odebrane przez uczestników wydarzenia.

Nie była by to jednak prawdziwa impreza sportowa, gdyby nie pojawiły się na niej najlepsze polskie zespoły i zawodnicy. Mogliśmy zobaczyć tam, między innymi, zawodników Wójcik Racing Team, Szkopek Racing Team, Rabin Racing Team, Niners Racing Team, Stajnia Motocyklowa Racing Team. Była to wyjątkowa okazja spotkania na torze Pawła i Marka Szkopków, Marcelego Bezulskiego, Mateusza Hulewicza czy Krzysztofa Dzikowskiego – czołowych zawodników polskich wyścigów motocyklowych.

Ponieważ impreza odbywała się w Dniu Dziecka – na specjalne zaproszenie SM CRT pojawili się przedstawiciele Sil Academy, czyli nasz motocyklowy narybek.

Impreza miała charakter treningowy, wszyscy zawodnicy mogli najeździć się do syta. Do dyspozycji było aż osiem piętnastominutowych sesji dla każdej z grup, a grupy – z wiadomych powodów – były kameralne.

Cieszy, że wciąż znajdują się ludzie, którzy mimo trudnej sytuacji nie boją się wyzwań i organizują tego typu eventy. Trzymajmy kciuki za sezon, by wreszcie wystartował!

zobacz galerię

Zobacz również:
Jack Miller dotychczasowo jeżdżący dla zespołu Pramac Racing w MotoGP już oficjalnie podpisał kontrakt z fabrycznym zespołem Ducati na sezon 2021. Kogo zastąpi?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA