Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

WOŚP z Yamahą

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ogromna akcja charytatywna. W najbliższą niedzielę odbędzie się już XIX finał tej wielkiej imprezy pod kierownictwem Jurka Owsiaka. Do orkiestry przyłączyła się również Yamaha.

Na aukcjach wystawionych przez Yamahę znajdziecie walizkę Yamaha podarowaną przez Przemka Saletę prosto z wyprawy Orlen Australia Tour. Na drugiej aukcji znajdziecie kask Arai w którym Mateusz Korobacz - drugi vicemistrz Polski klasy Superstock 600 miał wypadek na torze Poznań. W zestawie z kaskiem znajdują się dwa T-shirty, polówka i koszulka z długim rękawem z logo Yamahy. Pieniądze zebrane na obu aukcjach przeznaczone zostaną na WOŚP. W tym roku WOŚP pomaga dzieciom chorym na choroby urologiczne i nefrologiczne.
Aukcje znajdziecie tu:

TORBA           KASK{% image id= align=left x=0 y=0 %}

{% image id= align=left x=0 y=0 %}

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij