Wakacje nad wodą?

Nawet na plaży chcesz podkreślić, że jesteś fanem dwóch kółek? Nic prostszego - wskakuj w odjechane spodenki Fox!

FOX
Spodenki Fox z kolekcji 2016 dadzą radę nie tylko nad wodą!

Fox kojarzy Ci się z enduro? I bardzo dobrze! Spodnie, bluzy, kaski czy buty z lisim logo noszą najlepsi zawodnicy MX. Od jakiegoś czasu Fox wypuszcza na rynek również kolekcje energetycznej odzieży codziennej. Na wakacje przygotował m.in. kilka rodzajów krótkich spodenek, które idealnie sprawdzą się nad wodą.

Nowością są boardshorty, czyli spodenki stworzone jako alternatywa dla tradycyjnych kąpielówek. Schną w mgnieniu oka i wyglądają jak tradycyjne krótkie spodenki, czyli bez problemu możesz wejść w nich do knajpy czy po prostu posnuć się po mieście.

Kolejną ciekawostką są spodenki Hydra - mają zbliżone właściwości do boardshortów, ale nieco inny krój i więcej bajerów typu kieszenie wewnętrzne, zewnętrzne czy zamki. Na koniec spodenki codzienne: są wykonane z cienkiego, przyjemnego w dotyku materiału, dopasowują się do sylwetki i co tu dużo gadać - znakomicie wyglądają.

W kolekcji 2016 wszystkie rodzaje spodenek są w wersji dla mężczyzn i dla kobiet, a nawet dla dzieci. Także możecie całą rodziną błyszczeć nie tylko nad Bałtykiem!

Więcej: http://dobresklepymotocyklowe.pl/

Zobacz również:
REKLAMA