Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Wakacyjna promocja Suzuki - ubezpieczenie OC, AC i NW gratis!

Planując zakup motocykla marki Suzuki, warto odwiedzić salon sprzedaży jeszcze przed końcem sierpnia. W wakacje do wybranych modeli Suzuki klienci otrzymają bezpłatny pakiet ubezpieczenia Allianz.

W ramach promocji klienci, którzy kupią wybrane modele motocykli Suzuki w okresie od 01.07.2012 do 31.08.2012 bezpłatnie otrzymają pakietowe (OC, AC, NW) ubezpieczenie Allianz. To oszczędność nawet do 4000 złotych!

Oferta dotyczy modeli: GSX1250FA, Intruder M800, Intruder C800, GSR750A, GSX650FA, Gladius, Burgman 400, Burgman 400Z, Burgman 650.

Serdecznie zapraszamy do autoryzowanych salonów sprzedaży motocykli Suzuki!
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.suzuki.pl/moto
zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ