Wałęsa wróci do pełni zdrowia

Jarosław Wałęsa jest już po wszystkich operacjach i szybko wraca do zdrowia. Będzie chodził i poza oczywistym wpływem zlamań i ciężkich obrażeń powinien wrócić do pełnej sprawności. Sam europoseł zapowiedział, że nie wsiądzie już na motocykl.

Decyzja jest oczywiście dla nas zrozumiała, chociaż szkoda że Wałęsa odwiesi przysłowiowe "rękawice na kołku". Z drogiej strony koszmarny wypadek, 17 operacji, wielomiejscowe złamania nóg miednicy i uszkodzenie kręgosłupa mogą człowieka ostatecznie przekonać do takiej decyzji. Tą decyzję ogłosił podczas konferencji prasowej w Wojskowym Instytucie Medycznym gdzie aktualnie przebywa. Mówienie przychodziło mu z trudem jednak

Jedenaście tygodni temu witałem się z kostuchą, ale udało mi się oszukać śmierć i to samo w sobie było cudem. Wiem, że będę chodzić i to jest kolejny cud. Cudotwórcami są lekarze, dzięki którym mam możliwość powrotu do zdrowia (...)Chcę wrócić do stuprocentowej sprawności. Wiem, że czeka mnie długa i bolesna rehabilitacja - mówi Wałęsa.

My życzymy oczywiście błyskawicznego powrotu do zdrowia, a na koniec przemyślenia decyzji:)

Zobacz również:
REKLAMA