REKLAMA

Wargala w Szpitalu

Łukasz Wargala przygotowując się do kolejnej, czwartej rundy IDM Superbike na niemieckim torze Sachsenring miał groźnie wyglądający wypadek.

Tor Sachsenring jest jednym z ulubionych torów Łukasza i miał nadzieje na kolejne punkty w IDM. Niestety Łukasz zakończył udział w tej rundzie jeszcze przed wyścigiem. Podczas kwalifikacji Wargala miła bardzo groźnie wyglądający wypadek. Podczas przejazdu przez jeden z zakrętów BMW, na którym ściga się polski zawodnik straciło przyczepność i wystrzeliło zawodnika w powietrze. wszystko skończyłoby się dobrze  gdyby nie fakt, że Polak wylądował tuż przed jadącym za nim motocyklem. Sebastiena Dissa. Diss przejechał Łukaszowi po głowie, co wyglądało bardzo groźnie. Nieprzytomny Polak trafił do szpitala, w którym stwierdzono wstrząs mózgu i krwiak i pęknięcie kości oczodołu. Brzmi strasznie ale lekarze dobrze zaopiekowali się zawodnikiem i już wraca do zdrowia. Łukasz planuje powrót już na 5 rundę IDM w Salzburgringu i ma nadzieję, że tam nie tylko uda mu się uniknąć takich sytuacji, ale także zawalczyć o punkty.Zobacz również:
Podczas debiutanckiego wyścigu w motocyklowych MŚ Moto2 Piotr Biesiekirski poprawił swój czas z kwalifikacji i zrobił kolejny krok w kierunku bardziej doświadczonych rywali. Niestety, z powodu wywrotki na przedostatnim okrążeniu 18-letni Polak nie dojechał do mety Grand Prix Emilii-Romanii na torze w Misano.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA