Warsaw Heritage Festival 2022. Kolejna edycja rusza już 23 lipca!

Rusza kolejna edycja Warsaw Heritage Festival. Tym razem miłośnicy i pasjonaci motocykli spotkają się 23 lipca w Warszawie, na terenie Fortu Mokotów.

Jeśli w twojej krwi płynie choć odrobina benzyny, z pewnością znasz imprezę Warsaw Heritage Festival, organizowaną przez BMW Motorrad. To święto motocyklowego stylu i koni mechanicznych co roku przyciąga pasjonatów dobrej motoryzacji i ludzi zakręconych na punkcie motocyklowej kultury. Oprócz pięknych jednośladów w klasycznym stylu na Heritage Festivalu, jak przystało na dobrą imprezę, nie brakuje muzyki na dobrym poziomie i dobrego jedzenia.

Przede wszystkim jednak festiwal ten tworzą świetni ludzie. Choć jest to miejsce, gdzie spotkasz wyłącznie wyraziste postacie i indywidualistów, wszystkich łączy zamiłowanie do motocyklowej tradycji. To świetna okazja by poznać ciekawą osobę, wymienić doświadczenia i zdobyć nowe kontakty.

Warsaw Heritage FestivalBMW Motorrad

Organizatorem imprezy, jak co roku, jest BMW Motorrad Polska. W związku z tym możesz liczyć na mnogość atrakcji związanych z motocyklami tej marki. 

  • Bezpłatne jazdy testowe modelem R 18
  • Możliwość przejechania się customem R 18 od Unikat Motorworks
  • Przestrzeń Heritage ze specjalną strefą tailor made
  • Konkurs customów R 18 zaprojektowanych przez dealerów BMW Motorrad z nagrodami do wygrania!

Tradycyjnie już dla Heritage Festivalu imprezę uświetni muzyka na żywo, a także stoiska barbera i tatuażysty. To dobry moment, by dać się ponieść fantazji i strzelić sobie świetną fryzurę lub tatuaż, o którym zawsze marzyłeś.

Organizator pomyślał także o maszynach uczestników. Na terenie festiwalu będzie specjalna strefa na motocykle osób, które wezmą udział w wydarzeniu. Nie będziesz mieć zatem problemu z zaparkowaniem swojego jednośladu.

Warsaw Heritage FestivalBMW Motorrad

Warsaw Heritage Festival odbędzie się 23 lipca w B'Fort – przestrzeni eventowej zlokalizowanej na terenie Fortu Mokotów w Warszawie. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.