Warsaw Motorcycle Show 2018

Jeśli chcesz z bliska przyjrzeć się lub przymierzyć do najnowszych modeli motocykli, to warszawskie targi są do tego najlepszą okazją. Podczas Warsaw Motorcycle Show wystawią się najwięksi producenci tacy jak: Yamaha, KTM, Triumph, BMW, Husqvarna, Harley-Davidson, Kawasaki, Romet i Benelli.

Warsaw Motorcycle Show to impreza, która odbędzie się w tym roku po raz pierwszy. Warto pojawić się na targach, bo mimo debiutu organizatorzy przechwalają się, że będzie to największa tego typu impreza motocyklowa w Polsce. Powierzchnia obiektu Ptak Expo liczy 143 000 m2, co daje duże pole do popisu.

Premiery

Motocyklowe premiery, które odbędą się na targach to min. Kawasaki Z900 RS i Ninja 400, Husqvarna Vitpilen 401 i 701, KTM Duke 790, Triumph Tiger 800 i 1200, Harley-Davidson Sport Glide. Oczywiście na targach nie zabraknie również producentów części, akcesoriów, gadżetów, ubrań i kasków motocyklowych. 

Pokazy i atrakcje

Na Warsaw Motorcycle Show na pewno nie będziesz się nudził. Organizatorzy podzielili całą powierzchnię hal na odrębne strefy - dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. 

kolonia316.jpg


Strefa Custom - Polish Custom Show - to aż 7000 mpowierzchni, na której pojawią się największe firmy z branży. Na stoiskach wystawców będziesz mógł poznać czołówkę polskich custom'erów i najlepsze warsztaty, a w tym laureata wielu konkursów - firmę Game Over Cycles.

Strefa Retro to podróż w czasie i świetna okazja do zapoznania się z historia motoryzacji. Znajdziesz tam klasyki PRL-u jak i maszyny liczące ponad 100 lat.

W Strefie MotoCross sporą dawkę emocji zapewnią akrobacje profesjonalnych zawodników. Pomiędzy pokazami zapowiedziane są spotkania z zawodnikami, którzy opowiedzą jak wygląda motorcross "od kuchni".

W Strefie Warsztatów dowiesz się jak prawidłowo dbać i serwisować swój motocykl.

Oprócz tego Maciej Dop (rekordzista Guinnessa w paleniu gumy na motocyklu Harley-Davidson) zapowiedział swój specjalny program. Czeski kaskader - Iwan - zaskoczy widzów jazdą motocyklem w kuli śmierci. 

Uzupełnieniem Warsaw Motorcycle Show, będzie Tattoo Days, w której swój udział zapowiedziało 300 mistrzów tatuażu z Polski i zagranicy. 

A na deser, każdy zwiedzający, ma szansę wygrać skuter Yamaha Tricity

Goście specjalni

  • Zawodnik MMA, od 2014 roku związany z UFC, motocyklista - Jan Bałachowicz 
  • Trzykrotny mistrz swiata we freestyle’u na motocyklu - Rafał „Stunter 13” Pasierbek
  • Zawodnik MMA, komentator sportowy, ambasador Yamahy - Łukasz „Juras” Jurkowski
  • 16-letni zawodnik, zdobywca Pucharu Polski i Europy SSP300 - Daniel Blin
  • Kobieta na Motocyklu - Anna Jackowska
  • 11-letni mistrz Polski w MX85 - Olaf Włodarczak
  • Konstruktorzy elektrycznego motocykla - studencki team E-moto z AGH
  • Konstruktorzy bolidu wyścigowego - studencki team WUT Racing z PW
    … a także wielu, wielu innych, których nie sposób wymienić.

Gdzie, kiedy i za ile?

Targi startują w piątek 2 marca i potrwają do 4 marca. Hale znajdują się w Nadarzynie na Al. Katowickiej 62 (15 km na południowy-zachód od Warszawy). Jeśli planujesz wybrać się tam motocyklem, to wstęp i kupon cateringowy masz za darmo. Musisz tylko stawić się 3 marca na zlocie (10:00-12:00) w Inter Motors przy ul. Łopuszańskiej 36 w Warszawie. Jeśli jednak jesteś zmarzluchem to za jednodniowy bilet zapłacisz 40zł; dwudniowy 60zł. Kupisz je także online tutaj: https://www.ebilet.pl/biznes/targi/warsaw-motorcycle-show/ lub przy kasie w Ptak Expo. Parking jest darmowy.

Godziny otwarcia:
Piątek (2.03.18r.) Sobota (3.03.18r.) Niedziela (4.03.18r.)
12:00 – 18:00 10:00 – 18:00 10:00 – 18:00

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://motorcycleshow.pl/

 

 

Zobacz również:
REKLAMA