Warsaw Motorcycle Show – nowa data!

Największa ogólnopolska wystawa motocyklowa jednak odbędzie się w tym roku. Nowa data zaplanowana jest na sierpień.

targi motocyklowe Warsaw Motorcycle Show archiwum mpp

Warsaw Motorcycle Show w Ptak Expo w Nadarzynie miał odbyć się na początku marca tego roku, ale tak jak wszystkie wydarzenia masowe, w związku z epidemią koronawirusa Covid-19 na całym świecie tak i targi motocyklowe zostały odwołane/przeniesione. Ta sprawa dotyczy również targów Poznań Motor Show i Wrocław Motorcycle Show, czyli wszystkich imprez motocyklowych w naszym kraju. Organizator warszawskich targów zaplanował jednak organizację imprezy w bardziej realnym terminie. Termin imprezy zaplanowany był na dni 5-7 czerwca, ale również ta data musiała ulec zmianie i przesunięciu. Zarząd Ptak Warsaw Expo podał wczoraj nowy termin Warsaw Motorcycle Show. Wystawa zaplanowana jest na dni 28-30 sierpnia 2020. Jeśli sytuacja pozwoli targi odbędą się właśnie w tym terminie. Jak poinformował organizator wszystkie bilety, rejestracje i akredytacje dokonane na pierwotny termin wydarzenia będą obowiązywać też w nowej dacie wydarzenia.

Poniżej znajdziecie pełną informację od organizatora Warsaw Motorcycle Show:

Szanowni Państwo,

W związku z pojawieniem się przypadków koronawirusa w Polsce, po konsultacjach z branżą i wystawcami, jak również z wojewódzkimi władzami sanitarnymi, mając na uwadze zdrowie naszych wystawców i odwiedzających, Zarząd Ptak Warsaw Expo podjął decyzję o przełożeniu terminu targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show z dnia 5-7 czerwca na 28-30 sierpnia 2020. 

Bezwzględnym priorytetem dla naszej firmy, jest zdrowie i bezpieczeństwo wystawców oraz odwiedzających targi w PTAK Warsaw Expo.Pomimo olbrzymiego zaangażowania finansowego i organizacyjnego po stronie firm wystawienniczych oraz naszej jako organizatora, jesteśmy przekonani o słuszności podjętej decyzji. Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim wystawcom za ich solidarność i wsparcie.

Informujemy, iż bilety już zakupione, dokonane rejestracje i akredytacje pozostają ważne i będą obowiązywały w nowej dacie targów Warsaw Motorcycle Show - 28-30 sierpnia 2020. 

Zobacz również:
REKLAMA