Warszawska Giełda Motocyklowa przez cały weekend

Tym razem impreza będzie dwudniowa, a to dlatego, że jest to najprawdopodobniej ostatnia giełda w tym roku, więc będzie więcej czasu na zrobienie zakupów! Oczywiście nie zabraknie ogródka piwnego i grilla!

Organizator nie zapomina również o propagowaniu bezpieczeństwa, dlatego każdy odwiedzający otrzyma od WGM specjalną kartę ICE. Karta ICE (in case of emergency) to inicjatywa znacznie ułatwiająca służbom ratowniczym powiadomienie bliskich ofiary o wypadku, jak również uzyskanie informacji dotyczących  osoby poszkodowanej. Karta ma wielkość karty bankowej i bez problemu mieści się w każdym portfelu, czy kieszeni.

Wstęp na giełdę będzie całkowicie bezpłatny! Impreza odbędzie się w dniach 29-30 czerwca przy ulicy Jagiellońskiej 69 w Warszawie, w godzinach 9.00 – 16.00.

Zobacz również:
5 i 6 czerwca w Gdańsku na torze przy ul. Starogardzkiej wystartują najmłodsi adepci motocrossu, którzy ścigać się będą w drugiej rundzie Mistrzostw Europy strefy północno-wschodniej. Mimo młodego wieku zawodników, będzie to widowisko pełne sportowej adrenaliny!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA