[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Wesołych Świąt i Szczęścia w Nowym Roku!

Zdrowia, szczęści i radości
Dobrych dróg i przyczepności...

...

Na półce pełnych skarbonek
Na trasie fajnych zakrętów
W garażu pełno prezentów
By na was leciały laski
Byście mieli dobre kaski
Żeby silniki wam grały
By Wam maszyny śmigały
By zupa była w zbiorniku
By mocy było bez liku
Żeby wciąż z Was były zuchy
Byście mieli dobre ciuchy
Żeby wam błyszczał chromy
By dobrze kleiły opony
A jak będziecie cisnęli
By Was radar nie ustrzelił
Niech wypełnią się garaże
Maszynami Waszych marzeń
Niech spełniają się życzenia,
Szybko albo od niechcenia
Naraz albo krok po kroku
W Święta oraz w Nowym Roku!

REKLAMA

 

Wszystkiego dobrego z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Sezonu 2018

życzy Wam ekipa MOTOCYKLA

 

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Jak się okazuje Francja ma podobne podejście do tematu fotoradarów ja Polska. Ustawianie ich w szczerym polu żeby służyły tylko w celach zarobkowych to norma, jednak kilkunastu policjantów postanowiło z tym walczyć.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA