Weź udział w Heritage Roadshow i sprawdź BMW R 18!

Wystartował cykl klasycznych imprez BMW Heritage Roadshow 2022. To doskonała okazja by przetestować najnowsze BMW R 18, spotkać ludzi dzielących tę samą pasję i spędzić dzień w motocyklowej atmosferze i świetnym towarzystwie.

BMW Heritage Roadshow R 18 BMW Motorrad

BMW Heritage Roadshow R 18 ruszyło

Sezon motocyklowy 2022 długo się rozkręcał, ale pogoda wreszcie pozwoliła na dobre wyciągnąć motocykle z czeluści garaży. Świadczy o tym choćby coraz bardziej napakowany imprezami i zlotami motocyklowymi kalendarz najbliższych tygodni. Jednym z wartych zainteresowania wydarzeń jest cykl imprez Heritage Roadshow R 18 zorganizowany przez BMW Motorrad. Seria motocyklowy eventów ruszyła 22 kwietnia we wrocławskim salonie BMW Inchcape Wrocław, motocykle serii R 18 mogli testować też motocykliści z Nowego Sącza i okolic dzięki uprzejmości salonu BMW M-Cars Motocykle. Heritage Roadshow R 18 to jednak nie tylko bezpłatne jazdy testowe wszystkimi odmianami modelu R 18 (Pure, Classic, Bagger, Transcontinental), a także specjalnym customowym motocyklem zbudowanym w oparciu o model BMW R 18, ale też spotkanie w ciekawym towarzystwie, które dzieli tę samą pasję, wspólny posiłek w stylu heritage (np. grill BBQ), klimatyczna muzyka i przyjazna atmosfera.

BMW Heritage Roadshow R 18BMW Motorrad

Roadshow to impreza cykliczna

Przetestuj wszystkie modele serii BMW R 18 podczas imprezy z cyklu Heritage Roadshow.

Imprezy z cyklu Heritage Roadshow R 18 będą odbywać się cyklicznie co tydzień w innym mieście, w salonach BMW w całej Polsce, aż do zakończenia cyklu 17 lipca 2022. W najbliższy weekend - 13 maja 2022 Heritage Roadshow R 18 odbędzie się w Długołęce pod Wrócławiem - imprezę zorganizuje BMW Motorrad Team. Jeśli chciałbyś wziąć udział w imprezie, dopytaj w najbliższym salonie o termin i warunki zapisania się na jazdy testowe modelami BMW R 18. To doskonała okazja by przekonać się jak ogromne możliwości ma cruiser ze stajni BMW i jak wiele przyjemności daje jazda tym klasycznym motocyklem.

Informacje o kolejnych imprezach z cyklu BMW Heritage Roadshow R 18 znajdziesz też na profilu BMW Motorrad Polska na Facebooku, wśród postów na tablicy oraz w zakładce Wydarzenia

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym modelu możesz przeczytać jeden z naszych testów, np. test BMW R18 Classic, a jeśli po jeździe testowej podczas BMW Heritage Roadshow R 18 będziesz zainteresowany zakupem takiego motocykla, pamiętaj że wciąż możesz skorzystać ze specjalnej oferty finansowej BMW Comfort Lease na BMW R 18.

Imprezy BMW Heritage Roadshow R 18 to:

  • szansa bezpłatnego przetestowania wszystkich modeli serii R 18 - Pure, Classic, Bagger, Transcontinental 
  • okazja na przejażdżkę 
  • wydarzenia odbywające się cyklicznie co tydzień, w całej Polsce
  • rozmowy o motocykla w miłym towarzystwie
  • wspólny posiłek w stylu heritage

Kalendarz BMW R 18 Heritage Roadshow:

Terminy i miejsca czerwcowych imprez zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

BMW Heritage Roadshow R 18BMW Motorrad