Wiadomość od Valentino

Valentino Rossi jest już w domu i wraca do zdrowia po złamaniu nogi podczas treningów przed GP Włoch. Yamaha właśnie zamieściła wiadomość od mistrza do fanów.

VR46:

"Minęły już trzy tygodnie od wypadku i dwa od wyjścia ze szpitala i bardzo się cieszę z tego jak postępuje moje leczenie.Czuję się znacznie lepiej i zaczynam wracać do pół-normalnego życia, jednak do powrotu do normalności brakuje mi powrotu na motocykl! Chodzę o kulach i dopiero od kilku dni mogę stawiać nogę na ziemi. Szczerze, nie spodziewałem się, że będę czuł się aż tak dobrze zaledwie po kilku tygodniach od wypadku. Mam na myśli zarówno samopoczucie fizyczne jak i psychiczne.

Rehabilitacja postępuje w normalnym tempie, zarówno ćwiczenia fizyczne jak pobyty w komorze hiperbarycznej. Niestety moje ramię wciąż boli ale pracuję nad mięśniami aby zredukować ten ból choć trochę. Jeśli rehabilitacja będzie postępować bez kłopotów i wszystko będzie szło tak gładko, mam nadzieję wrócić już na GP Brna.

Zacząłem wychodzić z domu, a moi przyjaciele nie odstępują mnie ani na krok, ale jestem przyzwyczajony do spędzania tak długiego czasu w Tavullii! Tęsknie za motocyklem, teamem i paddockiem wyścigowym i te wszystkie uczucia mobilizują mnie jeszcze bardziej do szybkiego powrotu.

Do usłyszenia, lecz najważniejsze do zobaczenia niedługo!

Ciao, Valentino Rossi!"

Zobacz również:
REKLAMA