Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Wielka ofensywa Harleya

Spece z Harleya postanowili ruszyć do ataku i odświeżyli wszystkie swoje motocykle. W 2011 każdy Harry będzie w nowym malowaniu, a część z nich, zwłaszcza CVO dostaną unikalne dodatki. Będzie też nowy model Superlow.

Wszystkie dotychczas dostepne 26 modeli z serii Softail, VRSC, Dyna Sportster dostaną nowiutkie malowania na przyszły rok. Oprócz tego Seria VRSC będzie obuta w oponki Michelin Scorcher. Modele z warsztatu Custom Vehicle Operations otrzymają również wyjątkowe zestawy audio. Będzie również nowy model. Superlow to motocykl zbudowany na silniku Sportstera czyli Evolution 883.Niskie siedzenie (648 mm), szeroka kiera i pojechana stylistyka (pięcioszprychowe koła polerowane, szeroki i długi zbiornik) są dobrym uzasadnieniem dla nowej nazwy: Superlow. Jest bowiem szeroko i nisko, a to jak wiadomo w światku chopperów jest w cenie. Wszystkie modele i nowinki możecie zobaczyć na zdjęciach w naszej ogromnej galerii TUTAJ lub po kliknięciu w wybrane zdjęcie.

Superlow:zobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ