[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Wielka ofensywa Harleya

Spece z Harleya postanowili ruszyć do ataku i odświeżyli wszystkie swoje motocykle. W 2011 każdy Harry będzie w nowym malowaniu, a część z nich, zwłaszcza CVO dostaną unikalne dodatki. Będzie też nowy model Superlow.

Wszystkie dotychczas dostepne 26 modeli z serii Softail, VRSC, Dyna Sportster dostaną nowiutkie malowania na przyszły rok. Oprócz tego Seria VRSC będzie obuta w oponki Michelin Scorcher. Modele z warsztatu Custom Vehicle Operations otrzymają również wyjątkowe zestawy audio. Będzie również nowy model. Superlow to motocykl zbudowany na silniku Sportstera czyli Evolution 883.Niskie siedzenie (648 mm), szeroka kiera i pojechana stylistyka (pięcioszprychowe koła polerowane, szeroki i długi zbiornik) są dobrym uzasadnieniem dla nowej nazwy: Superlow. Jest bowiem szeroko i nisko, a to jak wiadomo w światku chopperów jest w cenie. Wszystkie modele i nowinki możecie zobaczyć na zdjęciach w naszej ogromnej galerii TUTAJ lub po kliknięciu w wybrane zdjęcie.

Superlow:

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Triumph Bonneville T120 w specjalnej wersji - Ace Cafe - prezentuje się świetnie. Wyróżnia go matowy szary lakier i czarne detale. Ta edycja jest limitowana do 1400 sztuk. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij