REKLAMA

Wielka ofensywa Harleya

Spece z Harleya postanowili ruszyć do ataku i odświeżyli wszystkie swoje motocykle. W 2011 każdy Harry będzie w nowym malowaniu, a część z nich, zwłaszcza CVO dostaną unikalne dodatki. Będzie też nowy model Superlow.

Wszystkie dotychczas dostepne 26 modeli z serii Softail, VRSC, Dyna Sportster dostaną nowiutkie malowania na przyszły rok. Oprócz tego Seria VRSC będzie obuta w oponki Michelin Scorcher. Modele z warsztatu Custom Vehicle Operations otrzymają również wyjątkowe zestawy audio. Będzie również nowy model. Superlow to motocykl zbudowany na silniku Sportstera czyli Evolution 883.Niskie siedzenie (648 mm), szeroka kiera i pojechana stylistyka (pięcioszprychowe koła polerowane, szeroki i długi zbiornik) są dobrym uzasadnieniem dla nowej nazwy: Superlow. Jest bowiem szeroko i nisko, a to jak wiadomo w światku chopperów jest w cenie. Wszystkie modele i nowinki możecie zobaczyć na zdjęciach w naszej ogromnej galerii TUTAJ lub po kliknięciu w wybrane zdjęcie.

Superlow:


essentials 30.jpg

long custom 4.jpg

grand touring 65.jpg

essentials 33.jpg

essentials 23.jpg
dark custom 9.jpg
custom Touring 47.jpg

custom Touring 13.jpg

custom Touring 1.jpg

REKLAMA

REKLAMA


dark custom 68.jpg
custom Touring 49.jpg
dark custom 71.jpg


dark custom 64.jpg

dark custom 54.jpg

dark custom 39.jpg

dark custom 28.jpg

Zobacz również:
Long Way Up pokazało, że daleka podróż elektrykiem nie tylko jest możliwa, ale może też być ekscytująca. Stawiam tezę, że Harley-Davidson pokaże zap pewien czas model PanElectrica. I pozamiata nim rynek.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA