Wielka wyprawa przez Ameryki [ZWIASTUN FILMU]

18 września 2020, w Apple TV, odbędzie się światowa premiera nowego serialu z motocyklami w roli głównej. 

Apple TV+

Już dziś Apple TV udostępniła oficjalny zwiastun filmu „Long Way Up” (w Polsce pojawi się on pod tytułem "Wielka wyprawa przez Ameryki"), nowego  serialu dokumentalnego, w którym gwiazdy kina Ewan McGregor i Charley Boorman ponownie wsiadają na motocykle i ruszają w podróż. Pierwsze trzy odcinki 11-częściowego serialu będą miały światową premierę w Apple TV+ w piątek 18 września.

Kolejne odcinki będą pojawiać się co tydzień w każdy piątek.

Od ostatniej motocyklowej przygody obu podróżników minęło już 10 lat. W tym roku "Wielka wyprawa przez Ameryki" ponownie połączyła McGregora i Boormana. W swojej najtrudniejszej jak dotąd wyprawie pokonują oni 13 000 mil w ponad 100 dni, z miejscowości Ushuaia leżącej na południowym krańcu Ameryki Południowej do Los Angeles w USA. Filmowy duet podróżuje na mocno przebudowanych motocyklach elektrycznych Harley-Davidson LiveWire.

Podczas jazdy podróżnicy przekraczają 16 przejść granicznych i podróżują przez 13 krajów. W trasie towarzyszą im wieloletni współpracownicy David Alexanian i Russe Malkin, którzy podążają dwoma równie nietypowymi elektrycznymi półciężarówkami marki Rivian.

Ponieważ jeden obraz jest wart tysiąca słów, zapraszamy do obejrzenia krótkiej zajawki. 

 

 

 

 

 

Zobacz również:
Młody szwajcarski zawodnik, Jason Dupasquier niestety zmarł w wyniku odniesionych obrażeń podczas wypadku w drugiej sesji kwalifikacyjnej Moto3. Tę smutną informację przekazała dziś Dorna.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA