Wielka wyprzedaż akcesoriów!

Tylko teraz kaski, kombinezony, sakwy i inne akcesoria motocyklowe takich marek jak: HJC, Fox, Held, Airoh, Rebelhorn, Arai czy Ozone możesz kupić nawet z 40% zniżką!

Dobre Sklepy Motocyklowe to sieć zrzeszająca najlepsze salony dla motocyklistów w Polsce. Co roku jesienią w Dobrych Sklepach Motocyklowych rusza z wielka wyprzedaż. Tym razem możecie wybierać spośród ponad dziesięciu tysięcy produktów. Ale duży wybór to nie jedyna zaleta Urodzaju Rabatów – także i zacne ceny wywołują uśmiech na twarzy. Bo przecież do 40% zniżki trudno się nie uśmiechnąć.
Warto się pospieszyć z zakupami. Jeszcze dziś odwiedź Twój Dobry Sklep Motocyklowy i wybierz coś dla siebie. Możesz też zajrzeć na dobresklepymotocyklowe.pl , by przejrzeć pozostałą część oferty wyprzedażowej (ceny tam podane nie uwzględniają rabatu) i zamówić wybrany sprzęt wprost do swojego stacjonarnego sklepu.

Zobacz również:
Pod względem premier rok 2022 zapowiada się niezwykle ekscytująco. Część modeli sygnowanych rokiem 2022 producenci pokazali już wcześniej, ale wciąż sporo pozostaje do odkrycia. To będzie dobry motocyklowo rok!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA