REKLAMA

Wielkie otwarcie sezonu motocyklowego we Wrocławiu

W najbliższą sobotę motocykliści opanują Wrocław. O godz. 11.00 spod Hali Ludowej wyruszy parada, która przejedzie ulicami miasta.

Impreza rozpocznie się w najbliższą sobotę (16 kwietnia) o godz. 10 w okolicach Hali Stulecia, gdzie na przybyłych czekać będą liczne atrakcje.

Wśród nich konkurs wolnej jazdy w którym można wygrać tygodniowy pobyt (dla czteroosobowej rodziny) na włoskim campingu Figline Valdarno w okolicach Florencji. Prowadzona też będzie zbiórka funduszy na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

O godzinie 11:00 wyruszy parada, która przejedzie trasą: Hala Stulecia - most Zwierzyniecki, most Grunwaldzki, plac Społeczny, ul. Kazimierza Wielkiego, most Uniwersytecki, pl. Bema, Sienkiewicza, Curie-Skłodowskiej - powrót pod Halę Stulecia. Po zakończeniu parady odbędą się pozostałe konkursy i będzie czas na pozostałe atrakcje.

Dla chętnych krwiodawców będzie też przejażdżka o godz. 15.00 do Oławy na akcję zbiórki krwi Motoserce 2016 Oława.

zobacz galerię

Zobacz również:
Cena benzyny spadła już wyraźnie poniżej 4 zł. Eksperci przewidują dalsze spadki, ale obniżki nie są już tak duże jak jeszcze kilka tygodni temu. Czy jest jeszcze szansa by benzyna kosztowała poniżej 3 zł?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA