Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Wielkie otwarcie sezonu motocyklowego we Wrocławiu

W najbliższą sobotę motocykliści opanują Wrocław. O godz. 11.00 spod Hali Ludowej wyruszy parada, która przejedzie ulicami miasta.

Impreza rozpocznie się w najbliższą sobotę (16 kwietnia) o godz. 10 w okolicach Hali Stulecia, gdzie na przybyłych czekać będą liczne atrakcje.

Wśród nich konkurs wolnej jazdy w którym można wygrać tygodniowy pobyt (dla czteroosobowej rodziny) na włoskim campingu Figline Valdarno w okolicach Florencji. Prowadzona też będzie zbiórka funduszy na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

O godzinie 11:00 wyruszy parada, która przejedzie trasą: Hala Stulecia - most Zwierzyniecki, most Grunwaldzki, plac Społeczny, ul. Kazimierza Wielkiego, most Uniwersytecki, pl. Bema, Sienkiewicza, Curie-Skłodowskiej - powrót pod Halę Stulecia. Po zakończeniu parady odbędą się pozostałe konkursy i będzie czas na pozostałe atrakcje.

Dla chętnych krwiodawców będzie też przejażdżka o godz. 15.00 do Oławy na akcję zbiórki krwi Motoserce 2016 Oława.

zobacz galerię

Zobacz również:
Majówkowy zawrót głowy, czyli motocross w Lidzbarku już za nami! 280 zawodników zapewniło emocje na torze podczas inauguracyjnych rund Orlen MX MP i Orlen MX PP.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE