[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.7

William Dunlop nie żyje - syn legendy i czołowy zawodnik Isle of Man TT

Pochodzący z Irlandii Północnej zawodnik zginał w wypadku podczas treningów do wyścigu Skerries 100 w Dublinie.

W sobotnie popołudnie (7 lipca) 32-letni William Dunlop popełnił błąd i stracił panowanie nad Yamahą R1. Stało się to podczas treningów do wyścigu Skeries 100 w Dublinie. Brytyjczyk uległ poważnemu wypadkowi i pomimo, że służby ratownicze pojawiły się na miejscu zdarzenia bardzo szybko, nie udało się go uratować.

William wielokrotnie startował w IOM Tourist Trophy - wyścigach ulicznych na wyspie Man. 6-krotnie wywalczył pozycję na podium. Miał na swoim koncie również zwycięstwa w North West 200, Skerries 100 i Ulster GP. W tym sezonie nie brał udziału w TT z powodu ciąży jego partnerki Janine.

REKLAMA

Śmierć Williama to kolejna, trzecia już tragedia w słynnej brytyjskiej rodzinie. Jego ojciec Robert (6-krotny zwycięzca TT) zginął w 2008 roku w wyścigu North West 200. Wujek Williama Joey Dunlop to prawdziwa motocyklowa legenda. Wygrał TT 26 razy, a Ulster GP 24 razy - zginął w 2000 roku. Bratem Williama jest Michael Dunlop – trzykrotny zwycięzca tegorocznego TT w klasie Superbike (w sumie ma na swoim koncie 18 zwycięstw w TT).

Pogrzeb odbędzie się w kościele prezbiteriańskim w Garryduff (Irlandia Północna) w środę 11 lipca. Dokładnie w tym samym miejscu w którym odbywał się pogrzeb Joeya i Roberta. William zostanie pochowany razem z ojcem. 

Zobacz również:
Jorge Lorenzo mocno zaangażował się w promocję własnego wizerunku. Zawodnik MotoGP podjął współpracę z firmą Barracuda Moto produkującą akcesoria i części do motocykli. Nakręcił już jedną reklamę i pozował w sesji do kalendarza ze skąpo ubraną modelką o imieniu Tatiana. Oprócz tego udziela się również w kampanii nawołującej do pomocy ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti i prowadzi bloga na portalu Twitter.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij