Wiosna w lutym! - akcja serwisowa Suzuki

Suzuki Motor Poland i Shell Polska zapraszają do wzięcia udziału w akcji serwisowej „Wiosna w lutym”. W dniach 1-28 lutego 2010, bez konieczności długiego oczekiwania na wizytę w serwisie, szybko i na dogodnych warunkach możecie przygotować motocykl do nadchodzącego sezonu oraz wykonać przegląd okresowy.

Suzuki Motor Poland i Shell Polska zapraszają do wzięcia udziału w akcji serwisowej „Wiosna w lutym”. W dniach 1-28 lutego 2010, bez konieczności długiego oczekiwania na wizytę w serwisie, szybko i na dogodnych warunkach możecie przygotować motocykl do nadchodzącego sezonu oraz wykonać przegląd okresowy. W czasie trwania akcji autoryzowane serwisy udzielą 20% rabatu na oryginalne części zamienne Suzuki.

Mając na względzie duże obłożenie serwisów panujące w okresie sezonu motocyklowego, zaproszenie, obecną niedogodną aurę i trudności związane z dojazdem, autoryzowany serwis Suzuki w swoim rejonie działania i w miarę możliwości, bezpłatnie przetransportuje pojazd do serwisu i z powrotem.

Dla korzystających z akcji Suzuki przygotowało również atrakcyjne upominki - pokrowiec na motocykl, a dla klientów ATV do wyboru ładowarkę lub plecak motocyklowy.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, a przede wszystkim umówienia terminu wizyty o kontaktujcie się z najbliższą ASO Suzuki. Szczegółowy regulamin akcji znajduje się na stronie www.suzuki-moto.pl .Zobacz również:
REKLAMA