[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.5

Wirtualna wycieczka po muzeum Hondy

Chcesz zobaczyć kawał wyścigowej historii Hondy? Nic prostszego - dzięki Google możesz zwiedzić wirtualne muzeum.

Honda Collection Hall Muzeum Honda Collection Hall, Twin Ring Motegi

Honda tak jak każdy szanujący się producent z długą i pełną sukcesów historią sportową ma swoje muzeum, w którym możesz znaleźć wyjątkowe eksponaty. Wśród nich wyścigowe motocykle mistrzów świata, czy zwycięzców Dakaru, wyjątkowe klasyki czy też crossówki. Po drugiej stronie barykady znajdują się historyczne samochody z wszelkiej maści klas wyścigowych, w których Honda osiągała sukcesy, wliczając w to Formułę 1 i bolidy należące choćby do takich legend jak Ayrton Senna czy Alain Prost.

REKLAMA

Choć Muzeum znajduje się tuż obok toru Twin Ring Motegi, dzięki Google Maps możesz przenieść się do niego już teraz i zwiedzić, oraz obejrzeć wszystkie najciekawsze eksponaty. Jeśli znajdziesz chwilę przenieś się do Honda Collection Hall (klikając w link) już teraz i zatop się w świecie Hondy. To naprawdę kawał wyścigowej i sportowej historii, a wiele z motocykli stojących w muzeum stanowiło początek legendarnych maszyn Hondy, np Afriki Twin.

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij