REKLAMA

Wirtualna wystawa Yamahy

Yamaha specjalnie dla swoich klientów i wszystkich zainteresowanych przygotowała bardzo ciekawy projekt. Wirtualna wystawa Yamahy ruszy już w piątek 19 lutego.

Na wirtualnej wystawie wszyscy odwiedzający będą mogli rzucić okiem na wszystkie modele motocykli, quadów, skuterów wodnych i śnieżnych Yamahy. Dzięki interaktywnemu wyglądowi strony każdy z produktów będzie można obracać i oglądać z każdej możliwej strony, a dodatkowe informacje poszerzą wiedzę na temat wybranego sprzętu. Poza tym na wirtualnej wystawie będzie można zapisać się na jazdę próbną, porozmawiać z ekspertem Yamahy a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. Do wygrania kaski Suomy z autografami zawodnika wyścigowego Jamesa Toselanda. Świetnym dopełnieniem będą również galerie foto i wideo, w których będzie można zobaczyć produkty Yamahy w akcji. Już w piątek wejdź na stronę www.wystawa-yamaha.pl  i odwiedź Wirtualną wystawę Yamahy.


Zobacz również:
Cena benzyny spadła już wyraźnie poniżej 4 zł. Eksperci przewidują dalsze spadki, ale obniżki nie są już tak duże jak jeszcze kilka tygodni temu. Czy jest jeszcze szansa by benzyna kosztowała poniżej 3 zł?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA