Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Wirtualna wystawa Yamahy

Yamaha specjalnie dla swoich klientów i wszystkich zainteresowanych przygotowała bardzo ciekawy projekt. Wirtualna wystawa Yamahy ruszy już w piątek 19 lutego.

Na wirtualnej wystawie wszyscy odwiedzający będą mogli rzucić okiem na wszystkie modele motocykli, quadów, skuterów wodnych i śnieżnych Yamahy. Dzięki interaktywnemu wyglądowi strony każdy z produktów będzie można obracać i oglądać z każdej możliwej strony, a dodatkowe informacje poszerzą wiedzę na temat wybranego sprzętu. Poza tym na wirtualnej wystawie będzie można zapisać się na jazdę próbną, porozmawiać z ekspertem Yamahy a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. Do wygrania kaski Suomy z autografami zawodnika wyścigowego Jamesa Toselanda. Świetnym dopełnieniem będą również galerie foto i wideo, w których będzie można zobaczyć produkty Yamahy w akcji. Już w piątek wejdź na stronę www.wystawa-yamaha.pl  i odwiedź Wirtualną wystawę Yamahy.


Zobacz również:
Tylko teraz kaski, kombinezony, sakwy i inne akcesoria motocyklowe takich marek jak: HJC, Fox, Held, Airoh, Rebelhorn, Arai czy Ozone możesz kupić nawet z 40% zniżką!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij