[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

World Ducati Week 2016: atrakcyjne ceny biletów

Nie przegap! W dniach 1 – 3 lipca 2016 na torze Misano im. Marco Simoncelliego odbędzie się dziewiąta edycja World Ducati Week! Bilety w atrakcyjnych cenach kupisz u dealerów Ducati.

World Ducati Week 2016 - tej imprezy nie możesz przegapić!

Wielkie spotkanie Ducatisti z całego świata coraz bliżej. Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem motoryzacji, a tym bardziej – motocykli Ducati, powinieneś przynajmniej raz w życiu pojechać do Misano i wziąć udział w niezwykłej zabawie napędzanej przez silniki desmodromiczne oraz tłumy entuzjastów motocykli z Bolonii. Będziesz miał okazję wziąć udział w licznych imprezach, koncertach, pokazach mistrzów, a także spotkaniach z wyjątkowymi ludźmi,którzy przyczynili się do pełnej sukcesów historii włoskiego producenta motocykli.

Wystarczy, że odwiedzisz najbliższego dealera Ducati i wyrazisz chęć wzięcia udziału w WDW 2016, a będziesz mógł kupić bilet na trzy dni imprezy z ponad 20% rabatem. Tego nie można przegapić. Bądź częścią kolorowej DESMO inwazji!

Wszystkie zapowiedzi i szczegóły World Ducati Week 2016 można śledzić na wdw.ducati.com. Serdecznie zapraszamy!

zobacz galerię

Zobacz również:
Valentino Rossi przyznał że chciałby zostać w MotoGP na sezon 2021. Niestety wieści z MotoGP nie są dobre. Kolejne wyścigi zostają odwołane ze względu na koronawirusa.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA