World Ducati Week 2016 już w lipcu!

World Ducati Week to największy światowy zlot ducatisti organizowany przez fabrykę Ducati. Odbywa się co dwa lata na torze Misano nieopodal San Marino. W tym roku zlot odbędzie się na początku lipca (1-3).

WDW to zdecydowanie coś więcej niż tylko zlot miłośników Ducati. To doskonałe połączenie zabawy, wyjątkowych motocykli, radości z jazdy, a także pokazów mistrzów, gdzie tysiące Ducatisti z całego świata dzielą się niesamowitą pasją do Ducati. Impreza odbywa się cyklicznie, co dwa lata i jest otwartym wydarzeniem, na które przyjeżdżają nie tylko Ducatisti z całego świata, ale także tłumy fanów motoryzacji. W 2014 roku sprzedanych zostało ponad 65 tysięcy biletów. Tegoroczne spotkanie miłośników bolońskiego producenta motocykli będzie miało wyjątkowy charakter, ponieważ będzie okazją do świętowania 90-lecia istnienia firmy Ducati.

 Tradycyjnie program trzydniowej imprezy będzie bogaty w niespodzianki i szereg emocjonujących wydarzeń przygotowanych specjalnie dla wszystkich uczestników. Największymi bohaterami WDW 2016 będą wszystkie obecne tam motocykle rodem z Bolonii (również zbudowany w Polsce Scrambler Iron Lungs), zawodnicy z zespołów Ducati startujących w MotoGP i WSBK, a także wszyscy, którzy przyczynili się do pełnej sukcesów historii włoskiego producenta motocykli. Poza tym, oczywiście, ogromna międzynarodowa społeczność miłośników Ducati, która przybędzie nad Adriatyk tworząc niezwykle kolorową DESMO inwazję!

 Bilety na WDW 2016 są już dostępne w sprzedaży na dedykowanej stronie internetowej, a wszystkie aktualności i szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia można śledzić na wdw.ducati.com.

Zobacz również:
REKLAMA