Wpadaj na Dni Otwarte w salonach M&M Motocykle!

Warszawski i nowosądecki salon M&M Motocykle organizuje w najbliższy piątek i sobotę, 10 i 11 września, Dni Otwarte, podczas których czekać na was będzie wiele atrakcji - rabaty, wyprzedaże, przeceny i coś dobrego do jedzenia.

W najbliższy weekend, 10 i 11 września salony M&M Motocykle w Warszawie przy ul. Giewont 21 i w Nowym Sączu przy ul. Dojazdowej 18 zapraszają na powakacyjne Dni Otwarte. W piątek i w sobotę na wszystkich spragnionych nowych produktów, czy towarzystwa kolegów motocyklistów czekają specjalne akcje promocyjne, rabaty i niespodzianki, nie zabraknie również poczęstunku w formie smacznych burgerów.

Organizator przygotował MEGA WYPRZEDAŻOWE ceny na sporą część odzieży, kasków i akcesoriów motocyklowych. Rabaty 30% - 40% obejmować będą większą część asortymentu, a przeceny niektórych produktów sięgać będą nawet 60%! Kupując produkty z akcji MEGA WYPRZEDAŻ i SUPER CENA zyskujecie przy minimalnym progu wydatków na kwotę 500 zł dodatkowy rabat na towary nieprzecenione w formie vouchera, który możecie wykorzystać sami lub podarować bliskiej osobie.

Pytajcie o akcję handlowców w sklepie lub zajrzyjcie TUTAJ.
Dodatkowa korzyść, z której możecie skorzystać w tych dniach to 10% rabatu na bieżącą kolekcję i towary wybranych marek (bez względu na to czy kupicie produkty w ramach akcji MEGA WYPRZEDAŻ i SUPER CENA).

MM Motocykle DNI otwarteMM Motocykle

Zajrzyjcie do salonów M&M Motocykle:

Warszawa ul. Giewont 21
w piątek 10:00 – 19:00
w sobotę 10:00 – 15:00

Nowy Sącz ul. Dojazdowa 18
w piątek 10:00 – 18:00
w sobotę 9:00 – 14:00

Szczegóły i regulamin promocji na stronie www.akcesoriamotocyklowe.pl oraz na FB M&M Motocykle 

zobacz galerię

Zobacz również:
Trzy, dwa, jeden, START! Czas rozpocząć zabawę na wyższym poziomie. Amatorska zabawa w terenie to nie tylko 125-tki lub mini-crossy, bo w kolejny sezon – 2021 - marka Barton Motors wjeżdża z nową ofertą prawdziwych dirt bike'ów. MZK 250 otwiera nowe możliwości jazdy w terenie, a 16-konny, 4-suwowy silnik jednocylindrowy dostarczy mnóstwo emocji i wrażeń. Tylko daj się ponieść.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA