Wraca ciekawa promocja Yamahy

Twoja wysłużona Yamaha dramatycznie wymaga serwisu? Yamaha Motor Polska ma dla ciebie ciekawą promocję.

Używana Yamaha XJ6 N/S/F Diversion - Trzy wcielenia Yamaha
Yamaha XJ600 Diversion po dużych zmianach w latach 1992-2004.

Jeśli w twoim garaż stoi stara wysłużona Yamaha i dramatycznie prosi się o porządny serwis, lub chciałbyś dołożyć jej kilka gadżetów, kufry lub inne akcesoria powinieneś rozważyć skorzystanie z oferty promocyjnej Yamaha Motor Polska. Jeśli zdecydujesz się wysłać swój motocykl na serwis dostaniesz tyle zniżki na serwis lub akcesoria ile lat ma twoja Yamaha. Jeśli więc masz starą XJ-600 z 1995 roku dostaniesz 24% zniżki na części i akcesoria.

Promocja obowiązuje od 12 listopada 2019 i potrwa aż do 28 lutego 2020. Obejmuje wszystkie pojazdy Yamahy (motocykle, skutery, side-by-side, ATV) wyprodukowane przed 2003 rokiem i nie łączy sie z innymi promocjami, a jeśli chcesz z niej skorzystać musisz wydać co najmniej 200 zł w serwisie lub salonie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wybierz się do salonu Yamahy lub zajrzyj na www.yamaha-motor.pl i zapoznaj się z pełnym regulaminem promocji.

Zobacz również:
Motocyklowa Fabryka Adrenaliny to znane miejsce na motocyklowej mapie Polski. W nadchodzący weekend MFA organizuje dni otwarte. Na uczestników czekają jazdy testowe motocyklami, mnóstwo promocji i atrakcyjnych ofert.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA