Wrocław Motorcycle Show 2016 - już w ten weekend!

Nie masz pomysłu co robić w weekend? Koniecznie odwiedź Wroclaw Motorcycle Show - atrakcji nie zabraknie!

agataw.pl
Wroclaw Motorcycle Show

Już w najbliższy weekend (12-13 marca) wbijaj do wrocławskiej Hali Stulecia. Przede wszystkim WMS zgromadziła rekordową liczbę prawie  100 wystawców z branży motocyklowej. Dzięki temu nie zabraknie motocykli - wystawią się m.in. BMW, Can-am, Ducati, Honda, Indian, Kawasaki, Piaggio, Polaris, Peugeot, Suzuki, Victory oraz Yamaha. Szukasz akcesoriów? Nie ma problemu będzie Barracuda, Dane, Modeka, Styl Martin, MTTR, Proanti czy Ogio. Fanom customizingu spodobają się stoiska Małego HD czy Kolec76 Customs oraz IV Wrocławskie Mistrzostwa Motocykli Custom. Zapraszamy również na stoisko MOTOCYKL-a!

Główną zaletą wrocławskich targów są imprezy towarzyszące, w tym roku gwoździem programu będą pokazy Freestyle Motocross, będzie również Motogymkhana oraz spotkania z podróżnikami, a także pokaz mody motocyklowej na scenie targowej.

Goście targów w tym roku to: Anna Jackowska z dwoma spotkaniami ze zwiedzającymi: “Dookoła Świata z kobietą na motocyklu” - spotkanie dla dzieci oraz “Motywacja - moje paliwo które nigdy się nie kończy”; Krzysiek Wróblewski z prezentacjami “Za siódmą górą, za siódmą rzeką, czyli anegdoty i opowieści z wypraw motocyklowych” & “Jak przygotować moto-wyprawę i nie zwariować: poradnik praktyczny” a także po raz III MotoJary czyli wyprawa szlakiem Easy Ridera. Na scenie zagoszczą również zawodnicy Szkopek Team, a także Michał Latoch, facet, który ma w planach start w rajdzie Dakar 2018.

To nie wszystko! Będziesz mógł  się zapoznać z aplikacją MotoSave, czyli twój smartfon uratuje Ci życie oraz wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy MotoPomocnych. Nie zabraknie też atrakcji dla fanów 125, organizatorzy przewidują darmowe szkolenia dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają przygodę z dwoma kółkami. Kuluary Hali Stulecia wypełni kilka wystaw oldtimerów (m.in. wystawa motocykli z koszem, trochę eksponatów z PRL-u i odwzorowany warsztat renowacji motocykli). Na płycie głównej znajdziecie strefę motovlogerów, czyli ludzi którzy w internecie dzielą sięz wami swoją pasją m.in. Adam MotoVloger czy Pit Stop MotoVlog.

Czas otwarcia:
sobota 10.00-18.00
niedziela 10.00-17.00

Ceny biletów:
normalny 25 zł, ulgowy 20 zł, dzieci do 10 lat - bezpłatnie
Możesz kupić bilet on-line - kliknij www.biletin.pl

Adres:
Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Po szczegóły zajrzyj na wms.info.pl

Koniecznie odwiedź też fan page targów, aby być na bieżąco: www.facebook.com/WroclawMotorcycleShow

Zobacz również:
REKLAMA