Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Wrocław Motorcycle Show już w sobotę!

Już za niecały tydzień, bo w dniach 2-3 kwietnia odbędą się Ogólnopolskie Targi Motocyklowe Wrocław MotorcycleShow. Targom patronuje MOTOCYKL.

To pierwsza taka impreza we Wrocławiu od dawna. Targi odbędą się w Centrum IASE w kompleksie budynków wrocławskiej Hali Stulecia przy Wystawowej 1. W hali wystawienniczej pojawi się sporo firm z branży motocyklowej: dealerzy motocykli, akcesoriów i części. Dla fanów mocnych wrażeń pojawi się strefa freestyle'u, a miłośnicy wyścigów będą mogli spotkać się teamem Wałbrzyskiego Stowarzyszenia Motocyklowego "CHEŁMIEC". Organizatorem imprezy jest InterTark Bilety w cenach 25 (normalny) i 15 zł (ulgowy). Więcej informacji na stronie www.wroclawmotorcycleshow.com.

 Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij