Wrocławske stowarzyszenie Motocyklistów zaprasza na niedzielny trening Gymkhany

Trenowaliście już w tym sezonie? Nie? To jest okazja, bo Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów, ma dla was propozycję - spróbujcie sił w precyzyjnej jeździe motocyklem

Motor Presse Polska

Kiedy? Już w ta niedzielę! Pierwszy z cyklu darmowych treningów Gymkhany odbędzie się już 26 maja na Stadionie Wrocław. By wziąć w nich udział należy mieć przy sobie motocyklowe prawo jazdy i sprawny motocykla z ważnym przeglądem i polisą OC. Prawko i dowód rejestracyjny wraz z polisą należy wziąć ze sobą, bo będą sprawdzane przed udziałem w imprezie (brak dokumentów przy sobie wyklucza udział w treningu).

Zmieścimy się wszyscy! - taką idee szerzą członkowie Wrocławskiego Stowarzyszenia Motocyklistów wraz z Władzami Miasta Wrocław, lecz na wydarzenie które opisujemy ilość miejsc jest niestety ograniczona.

W treningu jazdy precyzyjnej na Stadionie Wrocław będzie mogło wziąć udział maksymalnie 60-ciu motocyklistów. Zapisy rozpoczynają się w dniu wydarzenia o godzinie 12:00 i będą trwały do godziny 13:00 lub do zapełnienia dostępnych miejsc.

Harmonogram imprezy:

12:00 - Rozpoczęcie zapisów
13:00- Zamknięcie zapisów (osoby które przyjadą później mogą nie zostać dopuszczone do treningu. 12:00-16:00 Weryfikacja stanu motocykla
13:00- 13:30 Wprowadzenie teoretyczne - wyjaśnienie zasad panujących na treningu, wpływ Gymkhany na bezpieczeństwo poruszania się motocyklem, ergonomia
13:30- 17:00 Jazdy treningowe
17:00- Koniec treningu.

Informacja dla osób, które nie dadzą rady pojawić się we wskazanym wyżej terminie- nic straconego to nie ostatnia taka akcja. Treningów do końca sezonu z pewnością będzie kilka.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów o2o w imieniu swoim jak i organizatorów. To idealna okazja do trenowania, aby za kilka miesięcy wziąć udział we Wrocławskiej Rundzie Gymkhana GP, która odbędzie się 21 września.

Bezpieczna Wrocławska MotoJazda

 

Motor Presse Polska
Zobacz również:
Masz w sobie duszę sportowca, a w garażu Ducati Streetfightera? Ducati Polska zaprasza cię na super imprezę na torze i drogach... w Hiszpanii!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA