[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Wrocławske stowarzyszenie Motocyklistów zaprasza na niedzielny trening Gymkhany

Trenowaliście już w tym sezonie? Nie? To jest okazja, bo Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów, ma dla was propozycję - spróbujcie sił w precyzyjnej jeździe motocyklem

Kiedy? Już w ta niedzielę! Pierwszy z cyklu darmowych treningów Gymkhany odbędzie się już 26 maja na Stadionie Wrocław. By wziąć w nich udział należy mieć przy sobie motocyklowe prawo jazdy i sprawny motocykla z ważnym przeglądem i polisą OC. Prawko i dowód rejestracyjny wraz z polisą należy wziąć ze sobą, bo będą sprawdzane przed udziałem w imprezie (brak dokumentów przy sobie wyklucza udział w treningu).

Zmieścimy się wszyscy! - taką idee szerzą członkowie Wrocławskiego Stowarzyszenia Motocyklistów wraz z Władzami Miasta Wrocław, lecz na wydarzenie które opisujemy ilość miejsc jest niestety ograniczona.

REKLAMA

W treningu jazdy precyzyjnej na Stadionie Wrocław będzie mogło wziąć udział maksymalnie 60-ciu motocyklistów. Zapisy rozpoczynają się w dniu wydarzenia o godzinie 12:00 i będą trwały do godziny 13:00 lub do zapełnienia dostępnych miejsc.

Harmonogram imprezy:

12:00 - Rozpoczęcie zapisów
13:00- Zamknięcie zapisów (osoby które przyjadą później mogą nie zostać dopuszczone do treningu. 12:00-16:00 Weryfikacja stanu motocykla
13:00- 13:30 Wprowadzenie teoretyczne - wyjaśnienie zasad panujących na treningu, wpływ Gymkhany na bezpieczeństwo poruszania się motocyklem, ergonomia
13:30- 17:00 Jazdy treningowe
17:00- Koniec treningu.

Informacja dla osób, które nie dadzą rady pojawić się we wskazanym wyżej terminie- nic straconego to nie ostatnia taka akcja. Treningów do końca sezonu z pewnością będzie kilka.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów o2o w imieniu swoim jak i organizatorów. To idealna okazja do trenowania, aby za kilka miesięcy wziąć udział we Wrocławskiej Rundzie Gymkhana GP, która odbędzie się 21 września.

Bezpieczna Wrocławska MotoJazda

 

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij