[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Wrześniowy numer tuż tuż!

Jak zwykle w MOTOCYKLU sporo ciekawostek i same dobroci: ciekawe testy, porównania i prezentacje oraz, sport i garść newsów.

W najnowszym numerze przeczytacie między innymi o nowej Hondzie GoldWing, dowiecie się jakie naprawdę są kaski do turystyki i enduro, co drzemie w sercu Triumpha Thunderbirda Storm, kto zostanie królem nocy w pojedynku Ducati Diavela i najmocniejszego Mercedesa CLS 63 AMG i dlaczego nie warto kupować tanich opon firmy "kogucik". W megaporównaniu przeczytacie, który naked ma najwięcej zalet choć to waszemu sercu pozostawiamy wybór, którym z nich tak naprawdę chcielibyście śmigać, a specjalnie dla fanów GSX-Rów Włodek Kwas porównuje nową 600 z 750. W dziale "Motocykl Używany" przeczytanie o turyście od Yamahy czyli FJR-ze 1300. A tak w ogóle to sami sprawdźcie co was czeka przeglądając nowy MOTOCYKL TUTAJ  lub klikając w okładkę poniżej.

REKLAMA

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij