Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Wrześniowy numer tuż tuż!

Jak zwykle w MOTOCYKLU sporo ciekawostek i same dobroci: ciekawe testy, porównania i prezentacje oraz, sport i garść newsów.

W najnowszym numerze przeczytacie między innymi o nowej Hondzie GoldWing, dowiecie się jakie naprawdę są kaski do turystyki i enduro, co drzemie w sercu Triumpha Thunderbirda Storm, kto zostanie królem nocy w pojedynku Ducati Diavela i najmocniejszego Mercedesa CLS 63 AMG i dlaczego nie warto kupować tanich opon firmy "kogucik". W megaporównaniu przeczytacie, który naked ma najwięcej zalet choć to waszemu sercu pozostawiamy wybór, którym z nich tak naprawdę chcielibyście śmigać, a specjalnie dla fanów GSX-Rów Włodek Kwas porównuje nową 600 z 750. W dziale "Motocykl Używany" przeczytanie o turyście od Yamahy czyli FJR-ze 1300. A tak w ogóle to sami sprawdźcie co was czeka przeglądając nowy MOTOCYKL TUTAJ  lub klikając w okładkę poniżej.

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij