Würth Polska - 5 listopada dni otwarte we Wrocławiu.

Prowadzisz serwis, a może po prostu lubisz sam naprawiać swoją maszynę? Jeśli potrzebujesz narzędzi, wpadnij na dni otwarte do salonu Würth Polska we Wrocławiu.

Z okazji 25-lecia istnienia firmy na polskim rynku i 70 urodzin firmy, w czwartek 5 listopada we wrocławskim sklepie Würth Polska przy ul. Armii Krajowej 62, odbędzie się dzień otwarty. Wydarzenie będzie okazją do skorzystania z ciekawych prezentacji, konsultacji oraz porad specjalistów. Tego dnia na klientów czekać będzie wiele atrakcji, a pierwszym 25 osobom, które przyjadą samochodami ekipa Würth Polska napełnią zbiornik wysokiej jakości płynem do spryskiwaczy „Blitz”. Dni otwarte to także okazja, aby przy składaniu zamówienia otrzymać upominki lub jedną z usług: możliwość poddania swojego auta specjalistycznej diagnostyce, albo wymianę wycieraczek.

Dodatkowo, podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane w ciekawy sposób wybrane produkty oraz systemy Würth dla klientów z branż: drewno, budownictwo, auto i metal. Na dzień otwarty zaproszone są wszystkie chętne osoby, reprezentujące firmy lub prowadzące działalność gospodarczą, na które będą czekali specjaliści przygotowani na wszelkie pytania związane z działalnością firmy, jej produktów oraz systemów.

Firma Würth została założona w 1945 r. w Niemczech, a obecnie posiada swoje oddziały w ponad  80 krajach na wszystkich kontynentach. Polski oddział firmy funkcjonuje pod szyldem Würth Polska i w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia istnienia na naszym rynku. Z tej okazji w placówkach firmy organizowane są specjalne dni otwarte – również w sklepie we Wrocławiu. Event potrwa w godz. 10:00 – 18:00 i będzie to ostatni dzień otwarty Würth Polska w tym roku.

Würth Polska w swojej ofercie posiada ponad 100 tys. produktów, rozwiązań i patentów, w tym chemię techniczną oraz przemysłową, narzędzia ręczne, akcesoria samochodowe, wkręty do drewna, elektronarzędzia, technikę zamocowań, pneumonarzędzia, produkty do obróbki skrawaniem, elementy złączne, akcesoria meblowe oraz produkty BHP. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Zobacz również:
REKLAMA